Гроші від Майла - реєстрація, можливості, введення і виведення, а так само перспективи розвитку платіжної системи Money.mail.ru

  1. Можливості та реєстрація в Деньгах від Mail.ru
  2. Налаштування безпеки і робота в Деньги@Майл.ру
  3. Інші можливості і перспективи mail грошей

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Сьогодні ми продовжимо багаторічну діалог на тему платіжних систем популярних в рунеті і буржунеті . На черзі у нас не так щоб сильно відома, але тим не менше і не зовсім обійдена увагою користувачів платіжка Деньги@майл.ру. Який мега-корпорації вона належить, думаю, пояснювати не потрібно.

ру

Про саму компанію майл.ру і її пошукової системи Go.mail.ru я вже досить докладно писав. До складу цього мега-порталу входить кілька десятків різних сервісів і не мати серед них свою власну систему віртуальних платежів було б, напевно, моветоном ( що це? ).

Гроші від mail.ru відкрилися в 2009 році і були, в першу черга, орієнтовані на забезпечення потреб тієї величезної аудиторії, якою володіє цей портал (десятки мільйонів відвідувачів на добу).

Можливості та реєстрація в Деньгах від Mail.ru

Основне її призначення - здійснення інтернет платежів. І саме під це заточені тарифи. За введення коштів в майл.ру відсотків з вас не візьмуть, так само як і при оплаті послуг або товарів в інтернет магазинах комісія утримана не буде. Це дуже схоже на політику багатьох інших платіжних систем, наприклад, в популярних зараз Ківі гаманцях теж можна вводити і оплачувати послуги з товарами без втрат. І це вірно, бо стимулює економних користувачів.

Однак, через переказ коштів з цього приводу іншого користувача Майл Грошей буде взята комісія в розмірі полупроцента від суми платежу ( в Вебмані комісія 0.8 відсотка ), А виведення коштів і зовсім пов'язаний з серйозними втратами - цілих п'ять відсотків з вас буде знято самою системою і це окрім комісії, яку з вас можуть взяти посередники виведення (банки тощо). Решту тарифів ви можете подивитися на цій сторінці .

Тому рекомендувати Деньгі.Мейл.Ру для виведення коштів з інтернету було б не доречно ( WebMoney для виведення підходять набагато краще, особливо для легального), а ось оплачувати валютою Майла стільниковий телефон, інтернет, онлайн ігри, домени і хостинг, а також багато іншого цілком зручно і зовсім не затратно. Хоча, повторюся, є маса конкуруючих платіжних систем, що працюють за схожими схемами в Росії (вищезгаданий Ківі, Єдиний гаманець від W1 , Liqpay з його не дуже добрими відгуками , РБК мані та ін.)

Швидше за все Деньги@Майл.ру будуть ідеальним вибором для тих, хто оплачує за допомогою них гри на цьому порталі або ще які-небудь послуги, а в якості бонусу вони ще отримають і можливість оплачувати ряд послуг і товарів в інтернет магазинах, які приймають платежі в цій електронній валюті (можна буде навіть віртуальну картку отримати, щоб оплачувати за допомогою неї товари в буржунете або прив'язавши карту до PayPal отримати можливість оплачувати товари на ебай ).

Тому можна сказати, що ця система носить якийсь местячковий характер, до того ж у неї не так сильна захист від крадіжки або шахрайства, та й можливостей оплати значно менше, ніж у того ж Ківі (наприклад, недавно вони сам процес оплату ЖКГ), хоча платіжка ця ще молода і потихеньку розвивається.

Отже, реєстрація в Деньги@mail.ru починається, безумовно, з закладу поштової скриньки на цьому найстарішому фрішном сервісі (якщо у вас його до цих пір не було заведено). Як це зробити я описувати не буду, бо ви самі зможете пройти по посиланню , Заповнити поля і отримати бажаний емайл від Майла.

Як тільки ввійдете в свою пошту на Mail.ru , Переходите на сторінку Money.mail.ru і сміливо натискайте на кнопку «Відкрити свій рахунок»:

Після цього ви повинні внести зміни або ж погодитися з датою вашого народження, адресою поштової скриньки і тим, що ви є громадянином Росії. На жаль і ах, але Гроші від майл.ру дозволяють себе використовувати тільки громадянам цієї країни. Це може бути критичним, коли ви захочете вивести кошти з цієї системи, а надати скан російського паспорти не зможете:

Натиснувши на кнопку «Створити гаманець», ви будете негайно ощасливлені поздоровленням про вливання в славні ряди власників рахунку на Mail.ru, а також побачите його номер, нульовий баланс на ньому, ряд вкладок для роботи з рахунком, запрошення негайно і без комісії закинути трохи грошиків зі своєї кредитної карти або ж зі свого гаманця в ківі (правда, не зрозуміло навіщо, адже ківі можна все оплатити і без посередництва майл), терміналу ківі або Зв'язкового:

З платіжної карти просто так грошики перевести не вийде, бо її потрібно спочатку прив'язати до свого гаманця в деньги@mail.ru. Робиться це в три етапи:

  1. Спочатку заповнюєте реквізити своєї картки на цій сторінці, після чого на ній блокується сума в межах 50 рублів. Крім реквізитів картки доведеться вказати та номер свого мобільного, на який будуть приходити одноразові паролі для підтвердження активації карти і здійснюються з неї через цю систему платежі:

    Крім реквізитів картки доведеться вказати та номер свого мобільного, на який будуть приходити одноразові паролі для підтвердження активації карти і здійснюються з неї через цю систему платежі:

  2. Потім ви шляхом отримання SMS зі звітом про суму заблокованих на мапі коштів, або шляхом звернення в інтернет-банкінг, або шляхом звернення в службу підтримки банку імітував вашу карту з'ясовуєте точну суму, яка була заблокована.
  3. Ну і на останньому кроці вводите три останні цифри на звороті картки і ту суму, яку у вас заблокували, а також одноразовий пароль присланий на стільниковий. Після цього картка буде активована і ви зможете поповнювати свій рахунок в Деньгах Майл.ру з її допомогою, вводячи кожен раз одноразова пароль надсилається в SMS повідомленні (аналог Enum авторизації в WebMoney , Але тільки виключно для платежів з картки).

Налаштування безпеки і робота в Деньги@Майл.ру

Це ми кілька відволіклися. А, власне, при спробі що-небудь подивитися в своєму гаманці, побачите спливаюче вікно з пропозицією негайно придумати платіжний пароль, який потрібно буде потім вводити при вході в свій веб аккаунт:

Природно, що платіжний пароль повинен бути складною, але в той же час його потрібно буде зберігати в надійному місці, бо процес його відновлення в деньги@mail.ru досить тоскний. Настійно раджу не нехтувати безпекою і користуватися перевіреними менеджерами паролів (аля, KeePass) .

Вони не тільки допоможуть згенерувати складну комбінацію, а й дозволять її надійно запам'ятати та безпечно вводити при авторизації. Також раджу і програму, що дозволяє поставити пароль на комп'ютер або папку , Для безпечного зберігання ваших конфіденційних даних.

Т.ч. для входу в свій гаманець ви спочатку авторізуетесь на порталі, ввівши адресу поштової скриньки та пароля до нього, а вже потім у вас, при необхідності, попросять ввести платіжний пароль для роботи з системою Гроші від Майл.ру:

Тут же ви знайдете посилання на сторінку з формою відновлення забутого пассворда, яка теж вам знадобиться при неправильно введеному паролі п'ять разів поспіль. При створенні і введенні платіжного пассворда вам буде запропоновано скористатися віртуальною клавіатурою, що може трохи знизити ризик його відведення трояном (вірусом), що зчитує набираються на вашій фізичній клавіатурі символи.

Взагалі трояни небезпечна річ, і у мене не так давно була кількамісячна епопея пошуку і видалення вірусів з сайтів , Які туди потрапили завдяки відведенню паролів трояном (імовірно). По-любому безпеки багато не буває і навіть той факт, що у вас немає параної, не означає, що за вами не стежать.

Якщо ви оберете з верхнього меню (праворуч) пункт «Налаштування», то знайдете там можливість змінити створений платіжний пассворд, при підозрі на його крадіжку, а також ввести обмеження по IP адресами комп'ютерів, з яких буде дозволений доступ в ваш гаманець на сайті гроші @ mail.ru, що теж сприятиме підвищенню безпеки:

Та, і ще буде не зайвим прив'язати номер свого мобільного до свого гаманця в Майл.ру грошах, щоб потім було б максимально просто відновлювати забутий або загублений платіжний пароль. А пункт «Отримання платежів - кнопка« Дай п'ять! »» Дозволить отримати код одного з трьох кнопок, які потім можна буде розмістити на вашому сайті для збору пожертвувань в вашу або чиюсь іншу користь:

У пункті «Налаштування повідомлень» варто перевірити наявність галочок в перших двох рядках, бо вони дозволять своєчасно дізнаватися про зміну балансу і спроби зміни платіжного пароля і своєчасно на це реагувати:

З верхнього меню гаманця майл грошей можна буде побачити історію здійснюваних операцій, а ще ввести необхідну суму на вкладці «Внести» за допомогою описаних там способів, які в своїй більшості не зажадають з вас сплати комісії:

В общем-то всі той же, що і в інших популярних платіжних системах рунета. На вкладці " оплатити "Ви знайдете безліч інстанцій, куди деньги@майл.ру можна буде витратити, хоча у того ж Ківі таких можливостей буде на порядок більша. Можливостей ж звернути в готівку віртуальну валюту від цього поштового сервісу не так і багато (вкладка« Вивести »):

До можливостей виведення коштів з деньги@mail.ru віднесли і переказ коштів всередині системи на рахунок іншого користувача. Ну, а про грабіжницьких відсотках за висновок я вже згадував.

Інші можливості і перспективи mail грошей

Як і прийнято в поважаючої себе платіжній системі, можливо підключення оплати Деньгами@Mail.ru товарів в вашому інтернет магазині або послуг на вашому сайті. Можливі два варіанти роботи - або ви завантажуєте і встановлюєте Html форму для прийому платежів на своєму сайті, або власними міру необхідності будете виписувати рахунки, які ваші клієнти будуть оплачувати:

Майл гроші навіть картку віртуальну дозволяють створити, поповнивши її баланс зі свого рахунку. Після цього вам в SMS повідомленні надішлють її реквізити, за допомогою яких можна буде здійснювати покупки в будь-яких інтернет магазинах світу, що приймають карти Віза. Правда, картка називається QIWI VISA Virtual, але це ж адже нічого, правда?

Точно так само як і в Ківі, це задоволення буде коштувати вам 2,5 відсотка від переведеної на карту суми, але зате немає ніякої метушні з поїздками в банк для отримання картки в пластиці або ж ходіння на пошту.

Загалом, якщо гроші в Mail.ru буде витратити нікуди, то такий метод виявиться менш витратним, ніж прямий висновок (в два рази - 2.5 відсотка проти 5). Могли б вже заодно і QIWI Visa Plastic або Card запропонувати з висновком на них грошей з Майла, бо було б ще прикольніше.

Правда по останніми даними Деньги@Mail.Ru намірилися випустити спільно з банком Тінькофф свої власні пластикові картки MasterCard Gold, баланс яких буде жорстко пов'язаний з рахунком вашого гаманця. Тобто такою карткою вже можна буде розплачуватися не тільки в буржуйських інтернет магазинах, але і в найближчому супермаркеті, що робить висновок грошей з Майл.ру не такі вже й руйнівним заходом.

Схожу карту, до речі, недавно випустили і гроші Яндекса . Загалом, поживемо побачимо, бо останній аргумент істотно піднімає зручність роботи з Mail валютою в очах потенційного користувача. За популярністю Гроші від Майла стоять, напевно, на одному щаблі з платіжною системою Руру , Ну, або трохи її випереджають. Проте, до затребуваності вебмані, Ківі або Яндекс Грошей їм, звичайно ж, ще далеко.

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

О це?
Правда, картка називається QIWI VISA Virtual, але це ж адже нічого, правда?