>> доменне ім'я ДЛЯ БЛОГУ, доменне ім'я, домен, домен другого рівня, домен третього рівня, послуги хостингу, хостинг

У цій статті я хочу розповісти вам де і як підібрати доменне ім'я для вашого блогу У цій статті я хочу розповісти вам де і як підібрати доменне ім'я для вашого блогу? На перший погляд може здатися не важливим той факт, який у вас домен, але запевняю вас це зовсім не так. Не дарма кажуть як ви яхту назвете так вона і попливе. Те ж саме можна сказати і про блог.
Для блогу можна використовувати доменне ім'я другого або третього рівня. А чому не першого, можливо, запитаєте ви? Деякі, до речі взагалі плутають, вважаючи домен другого рівня першим і відповідно домен третього рівня другим. Що б відразу розкласти все по поличках, давайте розберемося, з усіма різновидами доменів.

Домен першого рівня - за міжнародною угодою кожній країні виділено деякий кодове позначення довжиною 2-3 букви, яке називається доменом першого рівня або доменом цієї країни. Так, наприклад, якщо адреса сайту закінчується на .ru - значить, сайт знаходиться в домені Росії, .fr - Франції, .jp - Японії. Крім того, існують кілька доменів першого рівня, зв'язаних не з географією, а зі спрямованістю сайту - наприклад, .com для комерційних, .org для некомерційних, .edu для освітніх організацій. Домен першого рівня має вигляд: www.ru , www.com , www.info і т.д.

Домен другого рівня - домени другого рівня видаються підприємствам і приватним особам в оренду, як правило, з щорічною оплатою. У кожній зоні домени другого рівня видає спеціально уповноважена організація. У Росії цим займається РосНИИРОС - Технічний центр домена RU. Але оскільки обсяг роботи в цьому напрямку величезний, то Технічний центр домена RU здійснює свою діяльність у взаємодії з реєстраторами і з Адміністраторомі домена RU. Найчастіше самі реєстратори є хостерами, тобто вони ж крім реєстрації доменних імен, надають послуги хостингу. Домен другого рівня має вигляд: www.myblog.ru, www.sport.com, www.business.org і т.д.

плюси:
- якщо ви оберете надійну хостінговую компанію, причому не найдешевшу, то обраний вами домен буде зареєстрований на ваше ім'я, і ​​ви будете вважатися його власником протягом усього періоду оренди;
- на базі доменного імені другого рівня ви будете мати можливість створювати необмежену кількість доменів третього рівня;
- при «переїзді» на інший хостинг домен залишається за вами.

мінуси:
- тільки те, що домен другого рівня платний.

Домен третього рівня - володар домену другого рівня має можливість створювати необмежену кількість доменних адрес третього рівня, за умови, якщо хостінг компанії, у якій ви будете розміщувати свій блог підтримує цю послугу. Припустимо, на ваше ім'я зареєстрований домен www.bloger.ru, тоді ви зможете на базі цього імені створити ряд доменів третього рівня, наприклад: www.info.bloger.ru, www.sergey.bloger.ru, ну і т.д. і розміщувати там свої сайти.

плюси:
- як правило, хостингові компанії пропонують зареєструвати у них домен третього рівня безкоштовно, на базі своїх доменів другого рівня, наприклад компанія Arh-h.ru пропонує такі домени як: www.імя_блога.spb.ru, www.імя_блога.msk.ru, www.імя_блога.bir.ru, www.імя_блога.nov.ru .

мінуси:
- довге, що не гармонійне поєднання символів. Таке ім'я погано запам'ятовується і не додає солідності вашому блогу;
- ви не є господарем вашого домену і повністю залежите від хостера, таким чином, вам доведеться довічно користуватися її послугами (добре якщо вони якісні) і сподіватися на те, що з нею нічого не станеться.

Я думаю, прочитавши цю статтю, ви зробите для себе відповідні висновки. І приймете рішення, що краще для вас. Хочу лише сказати, що за великим рахунком не так важливо, який домен у вас другого або третього рівня, головне, щоб ваш блог був цікавий читачам. Зазначу тільки те, що блог на базі домена другого рівня буде вважатися більш перспективним.

А, наостанок, вже за традицією хочу дати пораду. Доменне ім'я в своєму роді є ім'ям блогу (сайту), тому постарайтеся відбити вид вашої діяльності при його виборі. Це дуже допоможе вам у розкручуванні вашого блогу тому користувачі Інтернету, побачивши адресу вашого блогу, вже матимуть уявлення, про що він. Тим самим кількість цільових відвідувачів буде тільки рости. На цьому, мабуть, все. До нових зустрічей, друзі!

Автор: Сергій Довбиш
www.biznes-start.ru
Перетвори свої мрії про віртуальному бізнесі
в реальні гроші!

Вітається вільне поширення статті зі збереженням авторства та посилання на сайт

У цій статті я хочу розповісти вам де і як підібрати доменне ім'я для вашого блогу?
А чому не першого, можливо, запитаєте ви?