Губернатора Одеської області намагалася оштрафувати київська "Кобра"

«Кобра» працює в місті з неділі. Фото з сайту tsn.ua

Губернатора Одеської області намагалася оштрафувати київська "Кобра" Сибірцев Олександр https://cdn.segodnya.ua/img/article/2327/93_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/2327/93_tn.jpg 2011 -01-18T15: 53: 45 + 02: 00 Одеса Дві машини почали «пресувати» водія Матвійчука

Вчора вранці губернатора Одеської області Едуарда Матвійчука намагалися оштрафувати співробітники київського спецпідрозділу ДАІ "Кобра". Про це нам розповів очевидець події Артур М .: "Це було біля ганку ОДА. Через пару хвилин після приїзду губернатора на" Мерседесі ", під'їхали дві машини" Кобри "і почали" пресувати "водія Матвійчука, що той щось порушив.

На шум вийшов сам губернатор і різко їх "відшив", заявивши, що він глава області. Але даішники різко відповіли, що їм все одно - потрібно сплатити штраф ! "За словами одесита, в результаті протокол порушення ПДР складено не було.

Глава області про подію говорити відмовився, але зауважив, що ситуацію "вирішили на місці". А в прес-службі ДАІ Одеси повідомили, що про конфлікт не чули, і уточнили: "Кобра" працює в місті з неділі.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку