Хакер продає логіни і паролі 100 млн акаунтів «ВКонтакте»

Як повідомляє Motherboard, хакер під псевдонімом Peace продає на закритих форумах базу даних ста мільйонів акаунтів соціальної мережі ВКонтакте

Як повідомляє Motherboard, хакер під псевдонімом Peace продає на закритих форумах базу даних ста мільйонів акаунтів соціальної мережі ВКонтакте. Придбати паролі і логіни користувачів соціальної мережі можна за 1 біткоіни, який зараз коштує приблизно $ 570.

У базі є дані 100544934 користувачів, в тому числі імена, прізвища, адреси електронної пошти, номери телефонів і паролі. За інформацією видання, у розпорядженні хакера є ще 71 мільйонів акаунтів ВКонтакте, але він поки не надає доступ до них.

Портал LeakedSource проаналізував базу даних і опублікував перелік найбільш часто зустрічаються паролів і використовуваних поштових сервісів. Найбільш часто використовуваними паролями є «123456», «123456789» і «qwerty». Найпопулярнішими поштовими доменами виявилися «mail.ru», «yandex.ru» і «rambler.ru».

Пошукова система LeakedSource дозволяє швидко перевірити, чи знаходиться запис користувача в базі даних. Пошук можна здійснювати на ім'я, номером телефону і адресою електронної пошти. Адміністрація порталу обіцяє видалити дані користувачів протягом одного тижня.

ОНОВЛЕНО. Прес-секретар «ВКонтакте» прокоментував представнику РБК витік даних.

- злому бази даних «ВКонтакте» не було, мова йде про старій базі логінів і паролів, яку шахраї збирали в період з 2011 по 2012 рік. Всім згаданим в ній користувачам дані для входу на сторінки змінювалися примусово.

У профілактичних цілях ми б хотіли ще нагадати користувачам «ВКонтакте» про неприпустимість встановлення неперевіреного ПО на свої пристрої, можливості вибрати двухфакторную аутентифікацію в налаштуваннях облікового запису, а також застерегти їх від використання простих, легко підбираються паролів.

Щоб не пропустити нічого важливого зі світу ігор та технологій, вибери зручний спосіб отримувати повідомлення про нові статтях: підписуйся на канал iG в Telegram або напиши нашому боту , А ще ти можеш стежити за новинами в Viber .

Дополнительная информация

rss
Карта