Хакери зламали Twitter Медведєва: "Йду у відставку. Соромно. Стану фотографом"

"І з пенсіями ми звичайно даремно. Один Бєляков проти висловився. Решта ..."

Невідомі кіберзлочинці вранці в четвер атакували аккаунт прем'єр-міністра Дмитра Медведєва в Twitter . Читачі мікроблогу глави уряду змогли ознайомитися з альтернативною точкою зору на найбільш резонансні теми останніх днів.

Читачі мікроблогу глави уряду змогли ознайомитися з альтернативною точкою зору на найбільш резонансні теми останніх днів

«Йду у відставку. Соромно за дії уряду. Вибачте ... Стану вільним фотографом. давно мріяв », - з такою записи близько 10 ранку за московським часом почався фейковий монолог Медведєва. Це була алюзія на недавню заяву заступника міністра економічного розвитку Сергія Белякова, який прийшов з повинною, розповівши в Facebook, як йому соромно за дії уряду в рамках пенсійної реформи . Нагадаємо, визнання обійшлися чиновнику дорого - вже на наступний день він був звільнений.

Трохи пізніше в акаунті Медведєва з'явилася ще одна запис: «І з пенсіями ми, звичайно, даремно. Один Бєляков проти висловився. Решта *** (нецензурно, аналогічно за змістом слову «обмочився» - прим. Авт.) ».

«Уточню - це НЕ жарт, наші майбутні пенсії (ФНБ), на які зазіхнув Сечин, вже віддали на Крим та інші проекти», - зазначалося в такий запис - ретвіт публікації журналіста і члена політради "Солідарності" Романа Доброхотова, яка відсилала до свіжої публікації в пресі про нібито наявними у глави «Роснефти» намір просити астрономічні суми для підтримки держкорпорації, що стала жертвою санкцій.

"Ви думаєте в Ялті сьогодні скажуть щось важливе? Сумніваюся. Ось сиджу тут, а сам думаю, а на *** (слід нецензурне слово, аналогічне за змістом «навіщо» - прим.авт.) », - говорить наступний твіт.

«Ми можемо повернутися в 80-і роки. Це сумно. Якщо мета моїх колег в Кремлі в цьому, то вона скоро буде досягнута ... Російські громадяни не повинні страждати через проблеми в сприйнятті здорового глузду у верховного керівництва країни », - пише за Медведєва зломщик.

Далі він просить ретвітнуть хештег «# КримНеНаш» і продовжує (мабуть, на тему побоювань громадськості щодо введення цензури в інтернеті і стеження спецслужб за користувачами): «І все-таки ми подумаємо про заборону електрики. так надійніше ».

Останній запис, яку вдалося зробити хакеру перш, ніж доступ до аккаунту був їм втрачений, - це ретвіт такої ремарки якогось мікроблогера: «У всьому світі зі зламаних акаунтів політиків починають писати маячню, і тільки в Росії - правду, яку всі так давно чекали» .

Всі твіти були видалені до 11 години по Москві. Прес-служба уряду оперативно підтвердила журналістам факт злому прем'єрського аккаунта.

Дополнительная информация

rss
Карта