Халявні бонус коди в World of Tanks

Автор: News

Автор: News


Жага до халяви - велика та непереборна сила. Саме цим користуються винахідливі і недобросовісні особи займаються продажем і роздачею бонус кодів генераторів для гри World of Tanks на просторах багатьох соціальних мереж. Оголошення рясніють тегами: «World of Tanks коди», «World of Tanks бонус код», «роздача безкоштовних бонус кодів для World of Tanks», «продаж генераторів кодів для WoT». Очі розбігаються від розмаїття: нам пропонують купити бонус коди за смішною ціною, а де-не-де їх можна просто виграти, а якщо заплатити трохи більшу суму можна придбати генератор бонус кодів і озолотитися. Здавалося б - манна небесна. Але всі ці пропозиції - чистісінької води розлучення і шахрайство. Більш того, скориставшись таким «вигідною пропозицією» ви можете втратити свій аккаунт і заразити ПК вірусами. «Невже все вони брешуть?» - запитаєте ви. А давайте разом подумаємо.

Перше, що повинно викликати у вас підозри - смішна ціна на бонус коди. Купивши такий код, ви отримаєте преміумний танк 8-го рівня, при цьому витративши на 80-90% менше грошей, ніж якби ви купували такий же танк в преміум магазині на офіційному сайті гри або безпосередньо в клієнті. Мимоволі виникає питання: «А чому так дешево? Навіщо тоді потрібен преміум магазин від розробників, якщо можна за значно меншою ціною придбати все те ж саме у якогось Петі Іванова? »На мій погляд, підступ в цьому очевидний. Якби подібні бонус коди були справжніми, у кожного школяра в ангарі стояв би лев і іс-6 і кількість преміумних машин в Рандома було б відчутно більше. До того ж, розробники навряд чи б залишили ціни на преміумного техніку в своєму магазині колишньої, адже дійсно: який дурень буде купувати того ж лева за 50 доларів, якщо він може просто на просто купити бонус код за 200 рублів і отримати те ж саме?

З попереднього випливає другий насторожує пункт, а саме - неймовірна кількість «супер-вигідних» пропозицій з купівлі кодів. Просто напишіть в пошук ВК «World of Tanks коди». З глузду з'їхати: стільки спільнот, стільки пропозицій - одне іншого краще. З чого така щедрість? Дійсно хороший питання.

Після таких роздумів виникає безліч питань: «А де ж коментарі щасливих переможців подібних акцій? А де ж фотографії справжніх, вже використаних бонус кодів з карток, виготовлених нібито самою компанією Wargaming? А чому ні один такий щедрий адмін групи не може дати чіткої відповіді на питання: «А звідки у вас ці картки з бонус кодами і які гарантії їх дійсності ви можете надати?»

Запам'ятайте: як таких роздач бонус кодів для гри World of Tanks НІ. Бонус коди для танків існують, проте що б їх отримати вам потрібно:
1. Купити гру в коробці (там буде вказано інвайт-код).
2. Відвідувати акції розробників і партнерів (наприклад, конкурси, що проводяться в офіційній групі World of Tanks ВК або твітері).
3. В залежності від країни, в якій ви проживаєте, ви можете купити якийсь ігровий гаджет від компаній-партнерів Wargaming і так само отримати бонус код.
4. Іноді, під час різних акцій від розробників бонус коди викладаються у відповідних новинах на офіційному сайті гри.

Та й то, більшість подарунків, які ви зможете отримати в такому випадку - це преміумні танки до 5-6-го рівня, або місяць преміум аккаунта. Винятком є ​​лише деякі акції безпосередньо від розробників: в них ви можете виграти Type59, Type62, а в фіналі можуть розіграти якийсь особливий приз (наприклад, ноутбук, ігрову мишу або навушники). Так само вам варто звернути увагу на те, що такі справжні акції проводяться досить таки рідко і перемога в них - лише питання великого везіння (в подібних акціях бере участь величезна кількість людей, їх кількість часто перевищує кілька десятків тисяч) бо переможці, як правило, визначаються за допомогою сайту random.org або йому подібних ресурсів.

Генератор бонус кодів: панацея чи ящик Пандори?

«Новим винаходом» інтернет шахраїв стали так звані генератори бонус кодів. За відносно невелику оплату, все в тих же групах ВК вам пропоную придбати програму, самостійно генерує бонус коди від одного до декількох разів на день. За допомогою згенерованих бонус кодів ви, знову-таки, зможете цілими пачками отримувати преміумні танки 8-го рівня хоч кожен день. А тепер, я пропоную вам включити мозок. World of Tanks - серверна MMORPG. Ваша персональна інформація буде гравців, всі можливі бонус коди зберігаються в пам'яті сервера. Так яке ж відношення може мати куплений вами генератор до сервера гри? Висновок один: такі коди на 100% фантазія автора програми і спробувавши їх активувати ви не отримаєте нічого. І це в кращому випадку. При гіршому розкладі, ви можете не тільки заразити свій ПК вірусами (тим самим піддавши небезпеці своє «залізо» і ОС), але і втратити свій аккаунт і пошту. Таким чином, покупка генератора - це гроші на вітер, а спроба його активації - гроші комп'ютерникові і аккаунт шахраям.

Резюме.

Тепер, прочитавши цю статтю, я сподіваюся, що ви зрозуміли наступне: халява в Світі танків велика рідкість, та й її обсяги досить скромні. Ні в якому разі не бачитеся на подібного роду пропозиції. Розробники гри неодноразово повторюють: «Безпека вашого облікового запису насамперед в ваших руках». Ну, а народна мудрість говорить: «Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці». Не попадайтеся в подібного роду пастки. Якщо ви хочете отримати преміумний танк безкоштовно - приймайте участь в акціях від розробників і партнерів, можливо, вам пощастить, а якщо ви вирішили його придбати - купіть або в клієнті гри, або в преміум магазині. Ні в якому разі не вдавайтеся до послуг «щедрих адмінів», яких останнім часом розвелося хоч греблю гати, адже ви можете втратити не тільки свої гроші, але і свій аккаунт.

Так само почитайте

Бонус коди для world of tanks діючі

«Невже все вони брешуть?
Мимоволі виникає питання: «А чому так дешево?
Навіщо тоді потрібен преміум магазин від розробників, якщо можна за значно меншою ціною придбати все те ж саме у якогось Петі Іванова?
З чого така щедрість?
Після таких роздумів виникає безліч питань: «А де ж коментарі щасливих переможців подібних акцій?
А де ж фотографії справжніх, вже використаних бонус кодів з карток, виготовлених нібито самою компанією Wargaming?
А чому ні один такий щедрий адмін групи не може дати чіткої відповіді на питання: «А звідки у вас ці картки з бонус кодами і які гарантії їх дійсності ви можете надати?
Генератор бонус кодів: панацея чи ящик Пандори?
Так яке ж відношення може мати куплений вами генератор до сервера гри?

Дополнительная информация

rss
Карта