Хіромантія - Ворожіння по руці. Лінія долі 1-20

 1. 1. Лінія долі пряма
 2. 2. Лінія долі ледве видно
 3. 3. Лінія долі звивиста
 4. 4. Лінія долі переривається в одному місці
 5. 5. Лінія долі переривається в декількох місцях
 6. 6. Лінія долі тягнеться до Юпітера
 7. 7. Лінія долі тягнеться до Аполлону
 8. 8. Лінія долі тягнеться до Меркурія
 9. 9. Лінія долі закінчується на пагорбі Юпітера
 10. 10. Лінія долі зупиняється на пагорбі Аполлона
 11. 11. Лінія долі закінчується на верхній горе Марса
 12. 12. Лінія долі бере свій початок з пагорба Місяця
 13. 13. Лінія долі тягнеться від пагорба Місяця до пагорба Юпітера
 14. 14. Лінія долі починається з пагорба Місяця і досягає пагорба Сатурна
 15. 15. Лінія долі тягнеться від зап'ястя до пальця Сатурна
 16. 16. Лінія долі бере свій початок біля пагорба Венери
 17. 17. Лінія долі починається на пагорбі Венери і по шляху перетинає лінію життя
 18. 18. Лінія долі починається з внутрішньої сторони лінії життя і заходить на пагорб Сатурна
 19. 19. Лінія долі відсутня в нижній частині долоні і починається тільки з рівнини Марса
 20. 20. Лінія долі тягнеться від центру долоні до пагорба Сатурна

1. Лінія долі пряма

Це означає щастя в старості. Ви є частиною команди, яка винаходить нове. Ви віддаєте перевагу жити в комфорті і відчуваєте себе незатишно на дикій природі. Ви володієте здібностями до архітектури.

2. Лінія долі ледве видно

Ви не дуже впевнені в тому, що Ваша доля або Ваше призначення залежать від Божого промислу. Лінія Сатурна зазвичай відсутня у людей з матеріалістичним поглядом. Деталі Вашому житті важко передбачити, так як Ви переконані, що Ваше життя цілком залежить від Вас.

3. Лінія долі звивиста

Ви постійно змінюєте плани. Ви потрапляєте в ситуації, яких намагаєтеся уникнути. Ви дозволяєте владним особистостям втручатися у Ваше життя. Ви докладаєте багато зусиль, щоб просто залишатися на плаву. Не сподівайтеся на щасливий випадок або виграшний номер. Ідіть проти течії, яке штовхає Вас в спину, - заявляйте про свої права, і Ви досягнете бажаного.

4. Лінія долі переривається в одному місці

Після довгих роздумів Ви наважуєтеся зробити прорив у своєму житті. Ви хочете змінити своє оточення. Вам набридла Ваша колишня життя. Ви відчуваєте себе настільки розчарованим в житті, що готові зробити те, чого найбільше боїтеся. Ви готові кинути виклик долі. Як тільки Ви зважитеся на зміни в своєму житті , Вам тут же випаде добра нагода.

5. Лінія долі переривається в декількох місцях

Це означає, що щастя дістається Вам уривками, і часто Ви відчуваєте нестерпне самотність. Ви боїтеся спілкуватися з людьми і боїтеся робити те, що Вам подобається. Ви потребуєте в нових і відданих друзів.

6. Лінія долі тягнеться до Юпітера

Після довгих років тяжкої і не доставляє задоволення праці Ви, нарешті, отримаєте нагороду. Отримання матеріальної винагороди сильно залежить від Вашого благородства. Хтось, мабуть, чекає, коли Ви повернетеся і виправите минулі помилки. Уладьте старі взаємини, і Ваше життя налагодиться.

7. Лінія долі тягнеться до Аполлону

Ви довго прориватися на щастя. І на роботі у Вас труднощі. Вас чекає несподіване багатство.

8. Лінія долі тягнеться до Меркурія

Вас чекає несподіваний успіх у професійній сфері. Коли Ви заявите про себе, що оточують змінять свою думку про Вас. Вони стануть шукати Вашого товариства. Ви вмієте розуміти чужу точку зору. Саме завдяки цій рисі Вашого характеру укупі з професійним чуттям Ви зумієте піднятися по службових сходах.

9. Лінія долі закінчується на пагорбі Юпітера

Ви володієте особливим призначенням. Ви вмієте зав'язувати рідкісні взаємини. Ви блискуче працюєте, але тільки разом з колективом. Ви витрачаєте весь свій час на заняття, які виконуються спільно. І, швидше за все, Вас чекає щасливий шлюб з товаришем по роботі.

10. Лінія долі зупиняється на пагорбі Аполлона

Таке обрис лінії може свідчити про те, що Ви - любитель мистецтва. Ви - природжений колекціонер предметів мистецтва. Вам подобається, коли Вас оточує подібна краса. Володарі такого роду лінії все життя вирощують в собі талант письменника або художника. Ви мрієте залишити слід в улюбленій справі.

11. Лінія долі закінчується на верхній горе Марса

Ви просто не здаєтеся. Ви вперто дотримуєтеся своїх ідеалів. Упертість допомагає Вам досягти успіху до стати лідером. Ви - борець за натурою і завжди знаєте, як впоратися з неприємностями.

12. Лінія долі бере свій початок з пагорба Місяця

У Вашому житті події змінюються, як картинки в калейдоскопі. Ви вмієте керувати іншими таким чином, що вони щосили домагаються Вашого розташування і Вашого бажання мати потребу в них. Користуйтеся таким періодом у Вашому житті і постарайтеся думати не тільки про себе.

13. Лінія долі тягнеться від пагорба Місяця до пагорба Юпітера

Такий стан лінії означає гроші. Ви - здібна людина, але не завжди знаєте, як впоратися самотужки. Ви покладаєтеся на кого-то з протилежної статі. Ви вірите, що завдяки впливу і допомоги цієї людини ви станете процвітати.

14. Лінія долі починається з пагорба Місяця і досягає пагорба Сатурна

Така лінія говорить про унікальний призначення в житті. Сприятливі властивості Вашого характеру допомагають Вам привернути до себе увагу публіки. Або в політиці, або в театральному мистецтві, або в якому-небудь іншому виді мистецтва, але Ваша зірка засяє обов'язково. Ви вмієте збуджувати уяву оточуючих.

15. Лінія долі тягнеться від зап'ястя до пальця Сатурна

Природа Вам надала всі умови для блискучою і успішного життя. Як тільки Ви почнете пристрасно прагнути до своєї мети, Ви тут же виявите, якими таємними ресурсами Ви володієте. Тримайтеся подалі від людей, які намагаються відмовити Вас від Ваших ідей і намірів.

16. Лінія долі бере свій початок біля пагорба Венери

Всю свою пристрасть Ви вкладаєте в досягнення кар'єри. У минулому Ви дарували свою душу не тим людям. Попередні партнери обманювали Вас, і Вам не вдавалося домогтися їх повного розташування. Вам необхідно більш ретельно вибирати собі друзів.

17. Лінія долі починається на пагорбі Венери і по шляху перетинає лінію життя

Ваше життя цілком залежить від сім'ї. Ви всім зобов'язані членам своєї сім'ї і з вдячністю ставитеся до них, але відчуваєте себе зв'язаним по руках і ногах.

18. Лінія долі починається з внутрішньої сторони лінії життя і заходить на пагорб Сатурна

Це означає, що Вас чекає матеріальний успіх. Близькі родичі сильно Вам допомагають, так як повністю довіряють Вашим здібностям. З такою енергією і з такими мізками Ви здатні впоратися з будь-якою роботою.

19. Лінія долі відсутня в нижній частині долоні і починається тільки з рівнини Марса

У Вашому житті спостерігається довгий період боротьби за існування і фінансових негараздів. Але не все втрачено. Як тільки нещастя почнуть відступати, Ви знову зберетеся з силами, і гроші з'являться знову.

20. Лінія долі тягнеться від центру долоні до пагорба Сатурна

Ви досягаєте успіху в житті лише ціною власних зусиль. Ви, нарешті, зрозуміли, що удачі Ви можете добитися лише завдяки своєму здоровому глузду і вмінню швидко реагувати, слідуючи внутрішньому імпульсу. Вам більше, ніж будь-кому іншому, доводиться вмовляти самого себе і розвивати в собі вміння зосереджуватися.