Хостинг з гарантією якості

  1. При роботі з FREEhost.ua необхідно виділити наступні переваги:

«Ідеального» хостингу з 100% гарантією не існує - ця фраза неодноразово звучала від наших клієнтів, які розміщували свої сайти у різних хостинг-провайдерів. Ми ж працюємо з самого заснування нашої студії з такими хостинг-провайдерами, як freehost.com.ua і linevps.com, де в якості хостингу використовується виділена серверна машина в дата-центрі FREEhost зі швидкістю підключення - 100 Mbit / sec.
Цей хостинг відповідає всім сучасним вимогам: поштовий сервер, доступ по FTP, phpmyadmin, можливість вибору версії php. Завдяки системі безпеки і постійній перевірці, не з'являлися жодного злому. Клієнт має доступ до контрольної панелі хостингу ISP manager, яка відома простотою свого використання.
Технічна підтримка студії Wezom завжди допоможе вирішити і усунути ваші проблеми, пов'язані з хостингом. При виникненні будь-яких питань ми безпосередньо звертаємося до адміністраторів цих хостингів і дуже швидко вирішуємо всі завдання, взявши обслуговування на себе.

Компанія FREEhost.UA є одним з найбільших українських хостинг-провайдерів і реєстраторів доменних імен. Компанія надає хостинг на власних серверах і має в розпорядженні власний дата-центр, запущений в 2011 році. З характеристиками сервера можна ознайомитися за засланні . На даний момент на хостингу запущено більше 50 робочих сайтів, і більше 150 тестових майданчиків, на яких перевіряється робота ресурсів, що займає всього 30% від максимально можливої ​​потужності нашого хостингу.

Для freehost.UA характерна висока ступінь надійності інформації на сайтах клієнтів. Пропускна здатність точок обміну трафіком, до яких підключені сервери, досягає 1000 Mb / c, ємність міжнародного каналу становить 2 Гб / c.

При роботі з FREEhost.ua необхідно виділити наступні переваги:
  1. Швидкість. Як відзначають багато наших клієнтів: зв'язок по фтп просто фантастична - помилок при копіюванні файлів не виникає.
  2. Резервне копіювання. Резервне копіювання виконується щоночі. Якщо виникне необхідність відновити сам сайт або базу даних, то в наявності є бекапи за останні 5 днів. Процес реконструкції дуже зручний і виконується прямо через панель управління хостингом. Все відновлення займають від 15 хвилин, в залежності від завантаженості сервісу.
  3. Техпідтримка. Окремо хочеться відзначити, що в ТП можна звернутися по icq і отримати відповідь моментально. Техпідтримка FREEhost працює 24 години на добу без вихідних.
  4. Пошта. Робота поштового сервера стабільна. Всі потрібні листи успішно доходять і успішно відправляються. Спаму теж не буде, якщо не створювати ящики типу info @ вашсайт або mail @ вашсайт і дотримуватися необхідних заходів обережності. Крім цього, дуже важливе уточнення: обсяг пошти не враховується в загальний розмір хостингу. Навіть, якщо листів буде дуже багато, вам не доведеться раз по раз збільшувати його розмір або чистити ящик вручну.
  5. Оптимізований алгоритм віддачі статичного контенту і кешування. Даний параметр дозволяє обробляти скрипти сайту і статичні дані різними http серверами. Це значно збільшує швидкість роботи сайту та знижує його навантаження на сервер. Дану опцію потрібно відключати тільки в разі якщо на сайті використовується mod_rewrite і динамічні сторінки перетворюються в формати jpg, jpeg, gif, png, ico, css, bmp, js, swf, avi, mp3, flv, mpeg. Крім того, за допомогою механізму кешування можна значно прискорити завантаження сторінок, особливо це актуально для сайтів, сторінки яких містять багато зображень.
  6. Додаткові опції. На FREEhost.ua існує доставка документів, що підтверджують право володіння доменом. Ця приємна дрібниця допоможе захистити ваш веб-проект від рейдерського захоплення.
  7. Вибір версії php. В панелі управління сайту можна вибирати версію php, в залежності від потреб самого сайту.

Всі хостинг-провайдери, з якими працюють фахівці студії Wezom, є надійними і перевіреними ресурсами. А спектр надаваних ними послуг задовольнить найвибагливішого клієнта.

0/5

Проголосувало людей: 0

Дополнительная информация

rss
Карта