Хто такий сервіс-провайдер?

  1. Постачальники послуг в Росії
  2. Що особливого в сервіс-провайдера?
  3. Вибір постачальника послуг

Сервіс-провайдер, або постачальник послуг, - це організація, яка співпрацює з операторами мобільного зв'язку і надає через них клієнту певні послуги. Не варто плутати сервіс-провайдера з Інтернет-провайдером або з оператором стільникового зв'язку. Все те, чим ви користуєтеся крім дзвінків і СМС, надано саме сервіс-провайдерами. Крім того, ви самі можете вибирати ту чи іншу послугу або цілий пакет послуг, який буде вигідний і необтяжливий саме для вас.

Постачальники послуг в Росії

Сервіс-провайдери існують у кожного оператора стільникового зв'язку. Вигода від таких організацій є у всіх - і у постачальників послуг, і у самих операторів, і у кінцевих користувачів. Хороша особливість сервіс-провайдерів - це неабияке увагу до своїх клієнтів. Консультанти сервіс-провайдерів приділять увагу кожному клієнту, який звернувся за допомогою, підкажуть найбільш вигідний тарифний план, наприклад, тарифи Білайн , Або запропонують оптимальний пакет для користування послугою доступу до Інтернет.

Що особливого в сервіс-провайдера?

Що особливого в сервіс-провайдера

  • call-центр, цілодобово приймає дзвінки,
  • підбір індивідуального тарифного плану,
  • послуги, які не надаються оператором зв'язку,
  • захист персональних даних клієнта,
  • знижки і різні пільги.

Вибір постачальника послуг

Серед величезної кількості сервіс-провайдерів не так-то легко вибрати найбільш підходящого. Компанія "Екомобайл" представляє собою злагоджену команду професіоналів з більш ніж десятирічної практикою успішної роботи на ринку стільникового зв'язку. Для своїх клієнтів команда "Екомобайл" створила лінійку тарифних планів і послуг (наприклад, безлімітні тарифи по Москві і Росії ), Які задовольнили б самого вимогливого клієнта. Компанія зарекомендувала себе як надійний і доступний кожному сервіс-провайдер, за роки роботи про це можуть сказати тисячі вдячних користувачів мобільного зв'язку.

Що особливого в сервіс-провайдера?

Дополнительная информация

rss
Карта