Ідеї ​​для фотосесії вагітних! - Letshoot.me

Вагітність - самий незвичайний і дивовижний період в житті жінки. Під час вагітності жінка змінюється і зовні і внутрішньо, стає м'якше, жіночні, вона ніби світиться зсередини. Цей стан так хочеться закарбувати, зберегти в пам'яті і образах. Саме тому настільки популярними стали, так звані вагітні фотосесії, фотосесії «в очікуванні дива» і «буду мамою".

Дівчата задаються питанням, на якому терміні роблять фотосесію вагітних. Найкраще вибрати період, коли животик вже добре видно, 7-8 місяць вагітності - найбільш оптимальний термін. Не рекомендую відкладати фотосесію на пізніший термін, так як, по-перше, можна просто не встигнути на увазі різноманітних справ і турбот, а по-друге, на пізніх термінах тіло змінюється сильніше, можуть з'явитися набряки.

Ідеї для фотосесії в очікуванні дива:

  1. Фотосесія будинку. Фотографії з домашніх фотосесій відрізняються більш щирими і яскравими емоціями! Але варто пам'ятати, що для такої фотосесії у вашій квартирі повинні бути досить світлі і просторі кімнати. І, звичайно, вдома в будь-який момент можна зробити перерву, попити чайку і відпочити, що важливо для особливого положення моделі.
  2. Фотосесія на природі. Фотографії зроблені на вулиці виходять «свіжими» і природними. Такі фотосесії будуть залежати від погодних умов. Можна влаштувати ніжну прогулянку однієї, з майбутнім татом або з усією родиною, можна влаштувати пікнік під тінню дерев або на березі річки, взяти чай, плюшки, пледи.
  3. Фотосесія в студії. Студійна фотозйомка відмінно підходить коли на вулиці погана погода, кінець осені, зима, початок весни або коли вдома немає відповідних умов для зйомки. У студії, як правило, є необхідний реквізит, простір і природне світло.
  4. Фотосесія вагітних з чоловіком - цьому випадку багато уваги приділяється майбутній дитині, який знаходиться в животику. Це один з найпопулярніших видів зйомок. Можна показати, з яким нетерпінням появи дитини чекає батько.
  5. Фото в воді. Досить складний технічний процес, сьогодні майбутні батьки все частіше зупиняються саме на такому варіанті сесії. Очевидною перевагою при цьому виборі стає те, що такі фото виходять по-справжньому чарівними і незвичайними.
  6. Боді-арт. Сучасні майстри за допомогою абсолютно безпечних для здоров'я фарб здатні створити на тілі майбутньої мами справжній шедевр. Незважаючи на недовговічність картинки, якщо відобразити такий твір мистецтва на камеру, то фотографії животика кожен раз викликатимуть ті ж барвисті і яскраві емоції, які ви переживали в той період.
  7. Стрічки і тканину на фото. Для додання фотографій романтизму і легкості часто під час зйомки використовуються стрічки і тканину. Важливо правильно підібрати пози для фотосесії вагітної.
  8. Квіти в кадрі. Тут варто зупинити вибір на неяскравих відтінках пелюсток бутонів, які подарують фотографії атмосферу ніжності і зворушливості.

Тут варто зупинити вибір на неяскравих відтінках пелюсток бутонів, які подарують фотографії атмосферу ніжності і зворушливості

Одяг: Від місця зйомки залежить і вибір одягу, і певні атрибути, присутні в кадрі. Вибираючи одяг для вагітної фотосесії, майбутня матуся, повинна подумати про її зручність. Також рекомендую брати на зйомку наряди, які підкреслюють животик і створюють вдалий силует. Відмінний варіант тканини: шифон, шовк, органза, трикотаж. Колір одягу підбирається під макіяж і цветотип шкіри дівчини. Основна рекомендація: ніжні відтінки, краще однотонні, м'які кольори - блакитні, сірі, білі, жовті, зелені, коричневі. Не варто забувати про аксесуари, що підходять до обраної одязі (шпильки, намиста, шарфи, головні убори, біжутерія і т.д.). Краще підібрати 2-3 комплекту одягу для однієї зйомки.

Краще підібрати 2-3 комплекту одягу для однієї зйомки

Важливо звернути увагу:

- Перед зйомкою краще не їсти багато солоного і не вживати алкоголь. Це сприяє затримці рідини і вранці у Вас можуть бути набряки і круги під очима.

- У день фотосесії не варто носити одяг з жорсткими гумками, а також бюстгальтер, тому що можлива поява некрасивих слідів на шкірі.

- Догляд за шкірою (епіляція за день-два до зйомки), манікюр і педикюр (вони повинні бути нейтральними), укладання волосся і макіяж. Можете зробити все самі або звернутися до професіоналів.

Тривалість зйомки бажано не більше 1 години, якщо робити перерви, то можна і більше все залежить від самопочуття майбутньої матусі.

Не забувайте, що Ви чудові і фото в очікуванні дива, будуть прекрасні, яку ідею ви б не вибрали!

* Наведені в приклад знімки взяті проектом з просторів інтернету
і з відкритого профайла фотографа Олександри Гусейнова

Дополнительная информация

rss
Карта