Індексація і просування сайтів в системі Bing.

  1. З чого починати просування в Bing'е?
  2. Як правильно вибрати фахівця з просування сайту в 2018-2019?
  3. Домени і контент: тонкощі і хитрощі
  4. Особливості оптимізації та структури сайту
  5. Збільшенні навантаження на сервер при прискоренні індексації та переіндексації

C Днем Росії, з 12 червня 2019!

C Днем Росії, дорогі друзі! Вітаємо вас з головним державним святом нашої країни - Днем Росії!


C Днем Перемоги у Великій Вітчизняній Війні, з 9 Травня 2019!

C Днем Перемоги, дорогі друзі! Нехай завжди буде чисте небо над головою. Ми ніколи не забудемо, тих хто воював за нашу Батьківщину.

Індексація сайту в пошукових системах - це найважливіший момент при веденні сайту. Вона дозволить ефективно просуватися в Глобальній мережі, зробити так, щоб про ваш продукт дізналося якомога більше потенційних клієнтів і партнерів. Від цього залежить, наскільки швидко сторінки потраплять в пошукову видачу, наскільки швидко ваш сайт стане видно для потенційних клієнтів. Фахівці нашої компанії допоможуть вам у цьому. Ми зробимо все, щоб потенційні клієнти або покупці дізналися про ваш продукт або послуги максимально швидко.


З чого починати просування в Bing'е?

Якщо ви вирішили просувати свій сайт, то потрібно для початку додати його в цю пошукову систему. Для цього необхідно зареєструватися, підтвердити права на додавання сайту в місцевому вебмайстрів і відправити туди карту вашого сайту. Сам процес проходить дуже повільно, але якщо у вас невеликий сайт, то індексацію в цій системі можна прискорити - додайте основні розділи сайту і його карту в пошукову систему. 2-3 дня - і доданий таким чином сайт проиндексируется. Але пам'ятайте: вручну ви можете додати тільки 10 URL адрес за одну добу і 50 адрес за один місяць. Ще один мінус: такий спосіб не допоможе, якщо у вашого сайту багато сторінок і розділів. (Дані актуальні на 2012 рік).


Як правильно вибрати фахівця з просування сайту в 2018-2019?

Актуальні питання по підбору фахівців в області просування, підтримки і модернізації сайтів, від власників сайтів. Поради від провідного спеціаліста по пошуковим технологіям (SEO), Інтернет-маркетингу та WEB-програмування: Голованов Дмитро Олегович, засновані на практиці і тренди 2018-2019 роки:


Якщо на вашому сайті є так звані контекстні посилання (посилання на сайт, вбудована в слово тексту), то пошуковій системі ваш сайт дуже сподобається. Звичайно, любить вона і звичайні посилання, але контекстні - найбільше. Ця пошукова система також вітає посилання з тематичних ресурсів. Про це потрібно пам'ятати при збільшенні посилальної маси вашого сайту при просуванні. Чи займаєтеся будівництвом котеджу? Закуповуйте посилання тільки на схожих тематичних сайтах, якщо хочете просуватися! А якщо серед тематичних сайтів знайти відповідного донора не вдалося - сміливо купуйте посилання на трастових сайтах. Bing їх дуже любить.


Правильні результати індексації сайту:

Домени і контент: тонкощі і хитрощі

Доменні імена, де є потрібні вам ключові фрази - відмінне рішення для ефективного просування та індексації в Bing. Ви займаєтеся, скажімо, доставкою вантажів з Китаю? Тоді обов'язково купите доменне ім'я, в якому є така фраза. Але занадто багато ключових слів в доменному імені бути не повинно - це дуже важливий фактор, що впливає на це.

У Bing'е добре ранжуються сайти, де дуже багато різноманітного контенту - текстів, картинок і всього іншого. Давно помічено, що найкраще ранжуються в цій системі сторінки, які містять більше 300-500 слів. При підготовці контенту досить оптимізувати одну сторінку під один ключевик - і вона обов'язково проиндексируется.

Bing не враховує при індексації сайту і ранжування «крадений» контент. Тому пишіть статті для вашого сайту самостійно. Або при розміщенні статті, взятої з іншого сайту, обов'язково вказуйте посилання на джерело. Намагайтеся в текстах статей вказати ключові слова так, як їх шукають користувачі. І ніколи не використовуйте прихований текст - пошукова система може накласти фільтр на сайт в такій ситуації.


Особливості оптимізації та структури сайту

Розмір сторінки для коректної індексації сайту і його просуванні дуже важливий. Якщо розмір сторінки дуже великий, пошукова система може не обробити її. Структура сайту тут також має значення. При розробці сайту обов'язково прослідкуйте, щоб потенційний користувач або клієнт, якого зацікавив ваш продукт, міг дістатися до кожної сторінки не більше ніж за 3 кліка.

Найкраща навігація сайту для ефективного просування - побудована за принципом «від загального до конкретного». На головній сторінці розміщується основна інформація, а на інших - все подробиці. Так ви зможете будувати логічні зв'язки, що дуже важливо для перелинковки і збільшення посилальної маси. Тут дійте за принципом «одна сторінка - одна посилання на неї». Це також дуже важливо для індексації і просування сайту в системі Bing.

Що потрібно для правильної внутрішньої оптимізації сайту під цю систему?

  • Додавайте сайт в веб-майстер Bing'а.
  • Обов'язково перевірте, чи є на всіх сторінках вашого сайту заголовки H1 і мета-тег description.
  • Особливо зверніть увагу на тег Title.
  • Дотримуйтесь частотність ключових слів, якщо хочете ефективно просуватися.
  • Довжина заголовків не повинна бути вище 200 символів, самі вони для кожної сторінки повинні бути унікальними.

Збільшенні навантаження на сервер при прискоренні індексації та переіндексації


Bing: специфіка трасту

Тут дуже важливу роль відіграє вік вашого домену. Чим він старше, тим легше буде просувати сайт в Bing за конкурентними запитами в цій системі. Є й інші особливості - оптимальний розмір статей на сайті повинен бути 2000-2500 символів. Вони краще індексуються. Допоможе в цьому і наявність ключових слів в URL просуває сторінки.

У вебмайстрів Bing ви можете вказати пошуковому роботу, які сторінки потрібно відвідати в першу чергу. Це робиться за допомогою додавання в відповідної панелі посилання на карту сайту.


Зателефонуйте або напишіть Нам через форму замовлення і отримаєте безкоштовний аналіз і індивідуальну комерційну пропозицію з розрахунком вартості ефективного просування і підтримки вашого сайту.

Сьогодні пропонують просувати сайти багато фірм. Але далеко не скрізь ви знайдете грамотних фахівців, здатних підійти до цього комплексно, зробити все так, щоб просування сайту пройшло успішно. Фахівці нашої компанії проведуть всі необхідні роботи для того, що ваш сайт проіндексувала ця і багато інші пошукові системи, допоможуть ефективно просунути в них ваш сайт. Тому звертайтеся в нашу компанію. Ми зробимо все, щоб про ваш продукт дізналися багато клієнтів і потенційні партнери.


З чого починати просування в Bing'е?
Як правильно вибрати фахівця з просування сайту в 2018-2019?
З чого починати просування в Bing'е?
Як правильно вибрати фахівця з просування сайту в 2018-2019?
Чи займаєтеся будівництвом котеджу?
Ви займаєтеся, скажімо, доставкою вантажів з Китаю?
Що потрібно для правильної внутрішньої оптимізації сайту під цю систему?

Дополнительная информация

rss
Карта