Інфолінк Чебоксари // Абоненту // Антивірус Dr.Web // Установка Dr. Web

  1. Установка Dr.Web - це швидко і просто!
  2. Тепер Ваш ПК надійно захищений Антивірусом Dr.Web!

Установка Dr.Web - це швидко і просто!

ВАЖЛИВО! Перед установкою переконайтеся, що на Вашому ПК немає інших антивірусних програм, так як вони мають у своєму складі резидентні модулі можуть привести до конфліктів.

1. Оформивши підписку на послугу, на кроці 2 Ви побачите посилання (URL) для скачування інсталяційного пакету Dr.Web (близько 1100 КБ).

Скачайте інсталяційний пакет Dr.Web і запам'ятайте його розташування.

2. Запуск отриманий файл (avdinst.exe) на виконання, двічі клацнувши по ньому лівою кнопкою мишки.

Увага! У зв'язку з постійним вдосконаленням Антивірусу Dr.Web процес установки може незначно відрізнятися від описаного нижче.

3. Для продовження установки необхідно прочитати і прийняти умови ліцензійної угоди Dr.Web, натиснувши на кнопку «Далі». У разі відмови установка буде припинена. 4. На наступному кроці установки виберіть набір встановлюваних компонентів захисту (залежить від тарифного пакета, на який оформлена підписка) і натисніть на кнопку «Далі». 5. Далі установка буде проведена автоматично. 6. Незалежно від того, встановлено чи ні на Вашому комп'ютері мережевий екран (файервол), на наступному кроці установки натисніть на кнопку «Так». 7. Для завершення роботи майстра установки антивіруса Dr.Web натисніть на кнопку «Готово». 8. По завершенні установки в правому нижньому кутку монітора з'явиться зелена іконка з павуком на щиті, на тлі якої буде блимати жовтий трикутник зі знаком оклику.

Увійдіть або комп'ютер і дочекайтеся з'єднання з антивірусним сервером, встановленим у Вашого Провайдера - процес підключення до послуги на цьому завершено.

Тепер Ваш ПК надійно захищений Антивірусом Dr.Web!

© 2003-2012, Доктор Веб
www.drweb.com