Infospice випустив модуль Infospice.Loginza моментальної авторизації за допомогою соцмереж для інтернет-магазинів і сайтів 1C-Бітрікс

Інтернет-агентство Infospice розробило модуль Infospice.Loginza для миттєвої авторизації в інтернет-магазинах і сайтах 1С-Бітрікс за допомогою акаунтів соціальних мереж.

Необхідність авторизації часто відштовхує користувачів сайтів і покупців в інтернет-магазинах. Щодня до 50% потенційних клієнтів йдуть з сайтів, не впоравшись з реєстрацією. Ви втрачаєте клієнтів, а значить, ви втрачаєте прибуток.

Infospice.Loginza з швидким і безпечним механізмом реєстрації допомагає на порядок підвищити конверсію сайту, і, відповідно, прибутковість інтернет-ресурсу.

«Інтеграція інтернет-магазинів і сайтів з соціальними мережами - це тренд 2011 року. Де ваші покупці? Всі пішли в інтернет, точніше в соціальні мережі, - розповідає Костянтин Обухів, генеральний директор інтернет-агентства Infospice, про мету створення модуля, - Мільйони ваших покупців саме в соцмережах проводять свій час. Миттєва авторизація Infospice.Loginza за допомогою акаунтів соцмереж - зручний інструмент і перший крок в інтеграції з соціальними мережами ».

Користувач Вашого інтернет-магазину або сайту 1С-Бітрікс зможе моментально авторизуватися і відразу купити товар або залишити коментар, використовуючи свій аккаунт в одній із соціальних мереж (Вконтакте, Livejournal, Facebook, Twitter, Blogger, Щоденники), інтернет-порталі (Mail.Ru , Яндекс, Google, Rambler, Yahoo, Last.fm, AOL) або сервісі (OpenID, Loginza, MyOpenID, VerySign).

Особливу увагу приділено безпеці модуля. Як механізм авторизації в модулі використовується API сервісу Loginza , Який нещодавно був придбаний Яндексом. Авторизація відбувається по захищеному протоколу HTTPS. При цьому сервіс безпосередньо не виконує жодних секретні дані користувачів.

Що важливо, з міркувань безпеки сам модуль не зберігає і не отримує логінів і паролів з соцмереж, порталів і сервісів. Взаємодія з сайтами-провайдерами відбувається відповідно до їхніх API, який максимально захищає дані користувача і ніколи не передає дані стороннім сайтам.

Ваші клієнти повністю захищені і задоволені зручним і швидким процесом авторизації.

Купити модуль Infospice.Loginza ви можете в інтернет-магазині Infospice, він також доступ на майданчику Marketplace 1C-Бітрікс .

Кожен, хто купить 1С-Бітрікс в інтернет-магазині Infospice, отримає модуль в подарунок!

Ви можете самостійно встановити модуль Infospice.Loginza за кілька хвилин або скористатися техподдержкой інтернет-агентства Infospice.

Де ваші покупці?