Інновації Opera Reborn в Opera 45

  1. Настав час змінити браузер
  2. Шлях від Neon до Reborn
  3. Спілкуйтеся з друзями під час перегляду веб-сторінок
  4. Нові колірні рішення
  5. Оновлений зовнішній вигляд
  6. Посилений контроль над блокуванням реклами
  7. Покращення продуктивності і безпеки

На початку 2017 року був представлений проект концептуального браузера Opera Neon, який демонструє світогляд компанії на браузер майбутнього. Тепер окремі моменти проекту Neon перенесені в оновлений браузер Opera під кодовим ім'ям Reborn

Тепер окремі моменти проекту Neon перенесені в оновлений браузер Opera під кодовим ім'ям Reborn

Завантажити Opera Browser 45

Настав час змінити браузер

Соціальні мережі кардинально змінили наше життя. Вони допомагають в роботі, навчанні та спілкуванні. Дана тенденція прийшла разом з розвитком смартфонів, але комп'ютери і ноутбуки, які є більш перспективними пристроями з точки зору багатозадачності, виявилися позаду.

Одночасний серфінг і спілкування є неефективною діяльністю з позиції продуктивності. Користувачеві потрібно перемикатися між вкладками, відповідаючи на повідомлення. Даний підхід потрібно міняти. Opera Reborn - перший браузер, який дозволяє сервісів для комунікації присутні прямо в браузері без необхідності встановлювати сторонні розширення та додатки.

Шлях від Neon до Reborn

Перша версія браузера Opera Neon з'явилася в січні 2017 року. Це експериментальний браузер, який демонструє можливий шлях розвитку браузера майбутнього. Одним з цікавих нововведень Neon став миттєвий перехід між переглядом сторінок в Інтернеті і спілкуванням з друзями, а також спрощений обмін контентом.

Огляд Opera Neon. браузер майбутнього

Натхненні Neon, розробники Opera Software вирішили перенести плавні переходи між даними активностями в браузер Opera. В результаті з'явився Opera Reborn з підтримкою вбудованих клієнтів популярних сервісів, який робить процес спілкування з друзями під час серфінгу неймовірно зручним.

Спілкуйтеся з друзями під час перегляду веб-сторінок

Opera Reborn вже підтримує Facebook Messenger, WhatsApp і Telegram . Щоб використовувати будь-який з даних сервісів, потрібно клікнути по іконці сервісу на бічній панелі. Після входу в ваш аккаунт є два режими відображення - в режимі накладення або в бічній області. Закріплення клієнта на бічній панелі дозволяє поєднувати спілкування з повноцінним серфінгом в Інтернеті. Ви також можете вирішити, який з месенджерів потрібно включити на бічній панелі, вибравши їх в розділі "Налаштування початкової сторінки".

Якщо ви використовуєте більше одного месенджера, ви можете легко перемикатися між ними, використовуючи гарячу клавішу для швидкого доступу (CMD + SHIFT + m в macOS, CTRL + SHIFT + m в Windows і Linux).

Нові колірні рішення

Reborn - це проект, який поетапно перебудовує механізми взаємодії з користувачем Opera. Крім нової підтримки месенджерів, Reborn також отримав кілька поліпшень інтерфейсу. Ви обов'язково полюбите нові кольори.

Opera тепер доступна в двох колірних варіантах: світлому і темному. Ви також можете вибрати один з найкрасивіших фонів, які прекрасно доповнюють новий зовнішній вигляд Opera.

Фонове зображення і тему оформлення браузера можна змінювати в секції "Налаштування початкової сторінки" і в настройках браузера.

Оновлений зовнішній вигляд

В Opera з'явився абсолютно новий призначений для користувача інтерфейс, який по-справжньому сучасний, витончений і зручний.

Браузер отримав оновлений графічний дизайн з високоякісними елементами, який є універсальним для різних платформ. Панелі вкладок спрощені, стали привабливішими і елегантніше, що полегшує пошук відкритих вкладок. Нова бічна панель стала тоншою і отримала цікаві анімації.

Нова бічна панель стала тоншою і отримала цікаві анімації

Нові значки стали ще більш вишуканими і елегантними, а деякі іконки навіть змінюють кольору в режимі активності. Дизайнери Opera ретельно оптимізували значки для різних дозволів екрану, щоб вони виглядали ідеально на різних пристроях.

Дизайнери Opera ретельно оптимізували значки для різних дозволів екрану, щоб вони виглядали ідеально на різних пристроях

Анімація робить інтерфейс Reborn більш живим і інтерактивним. Найбільш помітні анімаційні ефекти можна виявити при відкритті приватного вікна.

Найбільш помітні анімаційні ефекти можна виявити при відкритті приватного вікна

Посилений контроль над блокуванням реклами

Нова версія отримала поліпшення функції блокування небажаної реклами. Тепер Opera автоматично перезавантажує сторінку при включенні або відключенні блокування реклами для цієї сторінки, що дає вам набагато більше контролю і комфорту під час перегляду сторінок.

Крім того, були додані деякі важливі зміни в управління списком блокувань. Тепер ви можете контролювати, які чорні списки завантажені. Easylist і EasyPrivacy включені за замовчуванням. Іншими списками, включаючи регіональні і призначені для користувача списки, тепер можна керувати за допомогою діалогового вікна "Управління списками ...".

Покращення продуктивності і безпеки

Більшість графічних процесорів (GPU) можуть декодувати відео з високою ефективністю. Нова версія Opera дозволяє підсилити навантаження відеоядра при декодуванні відео в Windows. Це дозволить значно підвищити частоту кадрів, збільшити дозвіл і знизити споживання заряду акумулятора при відтворенні відео.

Opera тепер показує попередження в формах при заповненні важливих полів, коли сторінка верхнього рівня не використовує HTTPS. Всякий раз, коли ви починаєте заповнювати свій пароль або номер кредитної картки на сторінці, яка не підтримує HTTPS, з'явиться попередження.

Завантажити Opera Browser 45