InSales не ввійшла в ТОП CMS від Data Insight :: Shopolog.ru

Компанія Data Insight провела дослідження ТОП-300 найбільших російських інтернет-магазинів на предмет використання CMS. Однак багато яскравих гравців ринку не увійшли до рейтингу. Директор по Маркетингу InSales, Артем Соколов розповів, чому так сталося і надав власний рейтинг CMS.

Методика дослідження

Рейтинг побудований на основі даних по 300 найбільшим російським інтернет-магазинам, які продають матеріальні товари. При визначенні CMS (Content Management System - система управління вмістом сайту) кожен сайт зіставлявся з базою сигнатур в режимі автоматичного парсинга, після чого проводився додатковий ручний розбір з усіх спірних випадків, а також використовувалися дані, надані безпосередньо інтернет-магазинами. При ідентифікації враховувалася базова CMS, навіть якщо в процесі роботи вона піддалася глибокої кастомізації.

Ключові тези:

  • Більше половини інтернет-магазинів (53%) використовують CMS власної розробки.
  • 1C-Бітрікс використовують 28,7% російських інтернет-магазинів. 3% використовують Magento, 2,3% - OpenCart, 2% - Drupal, 2% - Joomla, 1,7% - Hybris, 1,3% - VamShop, Oracle ATG (1%)
  • Також магазини використовують інші CMS, але частка кожної не перевищує 1%, в тому числі: Amiro.CMS, NetCat, UMI CMS, AtilektCMS, Demandware, IBM Commerce, MODx, NGCMS, osCommerce, RBC Contents, WordPress, X-Cart.

CMS, NetCat, UMI CMS, AtilektCMS, Demandware, IBM Commerce, MODx, NGCMS, osCommerce, RBC Contents, WordPress, X-Cart

Дослідження викликало досить бурхливу дискусію в учасників ринку. Багато експертів відзначали, що в дослідженні відсутні яскраві представники CMS для e-commerce. Цей факт наштовхнув редакцію на ідею запросити дані по використанню CMS у компанії InSales .

Директор по Маркетингу InSales, Артем Соколов:

«У дослідженні колег з DataInsight взята зовсім незначна частина інтернет-магазинів Рунета ТОП-300, і звичайно, писати про всіх російських магазинах некоректно, тим більше при поточній тенденції останніх років до закриття великих гравців ринку.

Незважаючи на думку, активно нав'язується деякими експертами, ми бачимо триваюче зростання невеликих і локальних інтернет-магазинів - зростання магазинів на InSales за останній рік склав 30%, вони обробляють до 450 000 замовлень на місяць, при місячній відвідуваності від 30 000 000 чоловік.

Ховати малий і середній eCommerce рано, з урахуванням розвитку нових нестандартизованих каналів трафіку. Якщо останнє десятиліття вести контекст і Яндекс.Маркет було обов'язковою умовою для виживання, то сучасні новачки вміють отримувати клієнтів не оплачуючи послуги найбільших рекламних вендорів ».

Розподіл CMS за версією Аналітиків InSales.

Дополнительная информация

rss
Карта