Інструкція: як встановити Android Pay?

 1. Що таке Android Pay? Ця програма-гаманець для смартфонів, в якому можуть зберігатися дані про банківські...
 2. Як платити?
 3. Це безпечно?
 4. Печінки і бонуси

Що таке Android Pay?

Ця програма-гаманець для смартфонів, в якому можуть зберігатися дані про банківські картки. Завдяки додатку можна здійснювати безконтактні платежі в магазинах і інтернеті без введення даних про банківську карту. Це робить платежі швидкими. Банківську карту на касі можна не показувати. Якщо покупка на суму понад 1000 руб., То буде потрібно ввести пін-код.

Як завантажити?

Поки Android Pay можуть використовувати власники карток цих банків:

 • «Ак Барс»
 • Альфа Банк
 • Бінбанк
 • ВТБ 24
 • МТС Банк
 • Банк «Відкриття»
 • Промсвязьбанк
 • Райффайзенбанк
 • Рокетбанк
 • Банк Русский Стандарт
 • Россельхозбанк
 • Сбербанк
 • Тінькофф Банк
 • "Крапка"
 • Яндекс гроші

Скоро список банків буде розширено. Якщо вашого банку немає, то стежте за новинами .

Додаток можна завантажити на смартфон, який підтримує систему Android 4.4 і вище, а також на годинник з Android Wear 2.0. Це означає, що якщо ваш телефон був випущений в 2013 році або пізніше, то він буде підтримувати програму. Важливо, щоб у телефону був чіп NFC - завдяки йому відбувається безконтактний платіж.

За словами представників Google, якщо пристрій дозволяє, то на ньому одночасно можна використовувати Android Pay, Samsung Pay і Apple Pay .

Щоб встановити програму:

 1. Зайдіть в магазин Google Pay і скачайте Android Pay .
 2. Відкрийте програму. Сфотографуйте карту і вкажіть свою домашню адресу.
 3. Прочитайте і підтвердіть умови використання програми, а також підтвердите дані банківської картки кодом з смс-повідомлення.

Процедура установки займає дві хвилини. Потім карту можна заховати між рушниками в шафі, і розплачуватися смартфоном.

Як платити?

Потрібно, щоб на смартфоні була активована опція NFC (іноді її відключають через рідкісного використання). Якщо в гаманці кілька карт, то можна вибрати ту, з якої вигідніше зробити покупку. Якщо стоїть одна карта за умовчанням, то в програму заходити не потрібно, а просто піднести смартфон до терміналу, як ви це робите зі звичайними картами, які підтримують безконтактну оплату.

Платежі з Android Pay можна зробити в більшості платіжних терміналів, але не у всіх. Всі термінали, за словами представників Google, перейдуть до бесконтакт протягом найближчих 2-3 років.

Про всяк випадок носіть з собою одну карту або готівку для тих місць, де приймаються тільки картки з чіпом або готівку.

Android Pay точно приймають в цих мережах:

Android Pay точно приймають в цих мережах:

Для використання Android Pay важливо підключення опції передачі даних на смартфоні. При цьому платежі можливі, якщо телефон не підключений до інтернету протягом декількох годин. Тривалість розриву між сполуками залежить від банку, пояснили в Google.

Це безпечно?

У Google говорять, що так. В основі AndroidPay лежить технологія токенізаціі. Її суть в шифруванні даних про банківську карту і її власника. Замість всієї інформації з'являється один номер. Навіть якщо шахрай перехопить його, то він нічого не зможе зробити.

Якщо смартфон буде втрачений, то гаманець можна заблокувати за допомогою опції «Знайти телефон» . Також можна зателефонувати в банк і заблокувати карту.

Втрата банківської карти небезпечніше, ніж пропажа смартфона з Android Pay.

Печінки і бонуси

Жителі і гості Москви, що використовують Android Pay, зможуть до 23 червня 2017 року їздити в метро зі знижкою 50%. «При оплаті проїзду на метро і МЦК за допомогою Android Pay поїздка обійдеться пасажирам на 50% дешевше. Спочатку вартість квитка (40 рублів) спишеться з карти, а протягом 10 хвилин на рахунок повернеться 50% вартості поїздки », - йдеться в повідомленні на сайті мера Москви.

Перші 3000 пасажирів «Аероекспрес» можуть отримати 50% знижку на квиток за тарифом «Стандартний». Бонус діє при купівлі квитка на турнікеті в аеропортах Москви. Заощадити на проїзді сім'ї не вийде - один пристрій з Android Pay - один квиток.

Про переваги для користувачів з інших регіонів Росії поки нічого невідомо. Їх поява залежить від банків, які будуть просувати Android Pay в містах своєї присутності.

Що таке Android Pay?
Як платити?
Це безпечно?
Як завантажити?
Як платити?
Це безпечно?

Дополнительная информация

rss
Карта