Інструмент відхилення посилань, як видалити посилання в Google

  1. Як не нашкодити сайту
  2. Як користуватися Disavow links

Зовсім недавно на своєму блозі компанія Google представила новий інструмент в панелі для вебмайстрів. Тепер у вебмастера є можливість відключити ряд непотрібних посилань. Як відомо погані лінки негативно впливають на ранжування.

Якщо в панелі вебмастера є листи від Google з попередженням про ручних санкції, то вашому проекту пощастило потрапити під пінгвін . Вибратися допоможе новий інструмент, який служить видалити неякісні посилання.

Як не нашкодити сайту

Сам гугл попереджає, що якщо немає повідомлення про наявність неприродних посилань, то інструментом користуватися не потрібно Сам гугл попереджає, що якщо немає повідомлення про наявність неприродних посилань, то інструментом користуватися не потрібно. Адже перестаратися і нашкодити проекту дуже легко. Відновити колишній баланс буде неможливо.

Як користуватися Disavow links

Новий інструмент можна знайти тут .
Спочатку вам запропонують вибрати ресурс і підтвердити права володіння. Потім прийняти відповідальність перед вчиненням дії в Disavow links.

Попереджаємо, що ви не побачите очікуваний список, які можна швидко відзначити в чекбоксах, щоб Google не враховував їх. Вам самим доведеться знайти погані посилання, завантажити файл в спеціальну форму.

Цей файл повинен містити лише адреси сторінок в кожній новій рядку, посилання з яких негативно позначаються пошуковому просуванні . Якщо потрібно відключити повністю весь домен, то слід використовувати конструкцію виду: domain: spamdomain.com

У разі редагування, додавання нових link, слід завантажити файл на комп'ютер, внести зміни і додати його знову. Обмеження на даний файл лише одне - його розмір не повинен бути більше 2 Mb.
Побачити все посилання на ваш блог можна в панелі Google для веб-майстрів в розділі меню "Трафік" -> "Посилання на ваш сайт".

Побачити все посилання на ваш блог можна в панелі Google для веб-майстрів в розділі меню Трафік -> Посилання на ваш сайт

Завантажений файл є для Google більше рекомендацією, а не строгим правилом Завантажений файл є для Google більше рекомендацією, а не строгим правилом. Не варто дивуватися, якщо спочатку нічого не вийде. Зміна позицій відразу не станеться. Після завантаження потрібно деякий час для переиндексации виключених в списку сторінок. Тому, може пройти близько 2-4 тижнів перед тим, як можна буде відчути зміни.

  • Disavow Link Tool тільки для google, в Яндекс такого інструменту немає.
  • З ним можна контролювати алгоритму Google Pinguin 4.0.
  • Інструмент застосовується, якщо спостерігається неприродний зростання посилаються доменів, коли ви не можете вплинути на зростання посилальної маси самостійно.
  • Важливо знати нюанси: врахувати кодування файлу та його розширення.
  • Файл відправляється на всі дзеркала: з https: //, https: // www, www., Domaim.com.
  • Відхилені Link і раніше будуть відображатися в панелі веб-майстра. Це не повне видалення, а тільки вказівка ​​для ранжирування в пошуку.
  • Обробка займає мінімум 4 тижні.


повернутися

Дополнительная информация

rss
Карта