Інтернет банкінг

 1. Переваги використання системи Інтернет-банкінг:
 2. Для підключення до системи Інтернет-банкінг Вам необхідно:

Інтернет-банкінг - це система дистанційного обслуговування клієнтів в ВАТ Белагропромбанк через Інтернет Інтернет-банкінг - це система дистанційного обслуговування клієнтів в ВАТ "Белагропромбанк" через Інтернет. Для роботи з системою Вам необхідно зареєструватися в ній.

Сфера використання

Система Інтернет-банкінг дозволяє:

 • контролювати власні рахунки: Ви завжди зможете отримати інформацію про залишок грошових коштів на вкладному (депозитному), поточному (розрахунковому) рахунку, рахунку з обліку кредитної заборгованості, дізнатися суму дозволеного овердрафту та баланс по картці. Крім того, Ви можете переглянути інформацію про всі вчинені в системі операціях, а також отримати виписку по своїх рахунках;
 • здійснювати безготівкові платежі: оплатити послуги зв'язку РУП "Белтелеком", послуги доступу в Інтернет, мобільного зв'язку (МТС, velcom, Life :), комунальні послуги та інші платежі в рамках системи «Розрахунок» (ЕРІП), а також платежі з довільно заданими реквізитами ;
 • переказувати грошові кошти: з Вашої картки на інші картки, вкладні рахунки, рахунки з обліку кредитної заборгованості, відкриті в нашому банку;
 • управляти додатковими послугами: заблокувати / розблокувати Ваші картки, підключити / відключити послуги «SMS-банкінг», «SMS-інформування», послугу отримання виписки на e-mail, можливість здійснення операцій в мережі Інтернет (в т.ч. за технологією 3D- Secure).
 • повний перелік послуг

Переваги використання системи Інтернет-банкінг:

 • Зручність - система забезпечує доступ до Ваших рахунків і банківських послуг 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів в році в будь-якій точці світу, де є доступ в Інтернет.
 • Безпека - повна конфіденційність взаємовідносин банку і клієнта завдяки використанню сучасних технологій шифрування даних, а також можливості зміни логіна і пароля особисто Вами. При проведенні платежів в системі Інтернет-банкінг реквізити Вашої картки не використовуються, що дозволяє уникнути ризику їх компрометації.
 • Простота використання - не потрібно мати які-небудь спеціальними знаннями або навичками, щоб управляти власними коштами. Система має зручний і зрозумілий будь-якому користувачеві інтерфейс.

Засоби доступу до системи

Доступ до системи здійснюється за допомогою введення логіна і пароля. Фінансові та інші операції необхідно додатково підтверджувати сеансовим або сесійним ключем.

Логін - Ваше кодове ім'я для входу в систему, а пароль - секретний код доступу. Логін і пароль утримуються під захисною смугою картки паролів (якщо Ви підключалися до Інтернет-банкінгу в підрозділі банку) або задаються Вами самостійно в процесі реєстрації в Інтернет-банкінгу або в Мобільному додатку. Після входу в Інтернет-банкінг або Мобільний додаток Ви можете змінити як логін, так і пароль.

Якщо Ви реєструвалися в Інтернет-банкінгу самостійно (онлайн), то для підтвердження фінансових та інших операцій Вам буде надсилатися сесійний ключ в SMS-повідомленні. Сесійна ключ діє до кінця сесії (до виходу з Інтернет-банкінгу), тобто їм можна підтверджувати кілька операцій. При особистому зверненні в банк Ви також можете отримати картку ключів, або 32-значний секретний код MobiPass. Якщо у Вас є картка ключів, то при проведенні окремих операцій необхідно ввести один з 60 секретних сеансових ключів, що зберігаються на ній. Номер сеансового ключа визначається системою випадковим чином. Якщо способом підтвердження операцій (аутентифікації) служить додаток MobiPass, то сеансові ключі генеруються цим додатком. Попередньо додаток потрібно завантажити з AppStore або PlayMarket і активувати на вашому телефоні за допомогою виданого в банку 32-значного секретного коду. Під час активації потрібно придумати і запам'ятати ПІН-код, який буде в подальшому використовуватися для генерації сеансових ключів.

Крім того, Ви можете увійти в систему Інтернет-банкінг за допомогою Міжбанківської системи ідентифікації (МСІ). Для цього потрібно бути зареєстрованим в МСІ користувачем. Пройти реєстрацію можна тут . Детальніше про МСІ можна дізнатися тут .

Правила безпеки.

 1. Ні за яких умов не повідомляйте інформацію про Ваш логін, пароль, сеансових або сесійних ключах третім особам, у тому числі працівникам банку.
 2. Перевіряйте, що з'єднання дійсно відбувається в захищеному режимі SSL, в правому нижньому кутку Ваш веб-браузера повинен бути видно значок закритого замка.
 3. Перевіряйте, що з'єднання встановлено саме з сервером ВАТ "Белагропромбанк" саме за адресою https://www.ibank.belapb.by .
 4. Переконайтеся, що Ваш комп'ютер не вражений будь-якими вірусами. Встановіть і активізуйте антивірусні програми. Намагайтеся їх постійно оновлювати. Звертаємо увагу, що дія вірусів може бути направлено на запам'ятовування і передачу третім особам інформації.
 5. Використовуйте програмне забезпечення з перевірених і надійних джерел, виконуйте регулярні оновлення.
 6. Ні в якому разі не зберігайте інформацію про Ваш логін, пароль або сеансових ключах на будь-яких носіях, включаючи комп'ютер. Якщо у Вас виникли підозри в компрометації логіна, пароля і (або) сеансових ключів або в разі втрати карток паролів / ключів / MobiPass або телефону, на який приходять SMS з сесійними ключами, Вам необхідно негайно звернутися в банк, щоб заблокувати доступ до системи. Повторна активізація послуги здійснюється на підставі заяви з видачею Вам нових карток паролів і ключів.
 7. Після закінчення роботи обов'язково закрийте вікно системи за допомогою кнопки Вихід із системи.

Телефони для отримання додаткової інформації з питань безпеки, блокування доступу до системи «Інтернет-банкінг» 8 017 218 58 88.

Для підключення до системи Інтернет-банкінг Вам необхідно:

 1. Набрати в адресному рядку веб-браузера адреса https://www.ibank.belapb.by .
 2. Вибрати кнопку «Реєстрація» і варіант реєстрації для власників карток банку.
 3. Ввести особистий номер паспорта або номер картки і кодове слово, яке вибрали при випуску картки. Система уточнить, чи правильний номер телефону є в банку. Якщо все в порядку - вишле SMS з кодом на цей номер.
 4. Далі потрібно придумати логін і пароль і підтвердити операцію кодом з SMS-повідомлення. Реєстрацію завершено!
 5. Якщо Ви не є власником картки банку, то в пункті 2 Вам потрібно вибрати варіант реєстрації через МСІ.

Детальніше про МСІ можна дізнатися тут .

Підключення та використання послуги «Інтернет-банкінг» безкоштовно.

Користувачі системи «Інтернет-банкінг» можуть використовувати мобільний додаток (послуга « Мобільний інтернет-банкінг ») З тим же логіном і паролем.

Короткий посібник користувача

 1. Для встановлення з'єднання з системою Інтернет-банкінг Вам необхідно набрати в адресному рядку веб-браузера адреса https://www.ibank.belapb.by .
 2. На екрані комп'ютера з'явиться інформація про використаний SSL протоколі з сертифікатом. Ви маєте можливість ознайомитися з сертифікатом безпеки і переконатися в його приналежності сайту банку.
 3. Далі для входу в систему Вам потрібно ввести логін і пароль, вказані на картці паролів, і натиснути кнопку "Увійти!". При коректному введенні логіна і пароля Ви потрапляєте на головну сторінку системи.

Для додавання картки в систему Інтернет-банкінг Вам необхідно вибрати пункт меню «Картки», підрозділ «Управління картками», де виділити потрібну картку зі статусом «Не використовується» і натиснути кнопку «Додати картку в Інтернет-банкінг». Після підключення карток - вони стануть видні на головній сторінці та доступні для оплати послуг в розділі «Оплатити послуги» та інших розділах. Більш детальну інформацію про систему Інтернет-банкінг можна отримати, скачавши інструкцію, наведену нижче.

Інструкція по роботі з системою "Інтернет-банкінг" Інструкція по роботі з системою Інтернет-банкінг

Правила користування послугою "Інтернет-банкінг"