Інтернет в приватний будинок Самара і область. Підключити безлімітний інтернет на дачу, в селі чи в офісі

 1. Що ми пропонуємо
 2. Як це працює
 3. Схема установки обладнання
 4. Тарифи на інтернет в приватному будинку
 5. етапи взаємодії

Сучасній людині іноді складно обійтися без інтернету, для більшості з нас дуже важливо залишатися онлайн в будь-якому місці

Сучасній людині іноді складно обійтися без інтернету, для більшості з нас дуже важливо залишатися онлайн в будь-якому місці. Якщо ви житель котеджного селища, села, садового товариства або просто любитель заміського відпочинку, то часто не завжди є доступ до такого блага. Тоді на допомогу пріхоліт мобільний 3G / 4G інтернет від операторів Мегафон, МТС, Yota і Білайн. Однак буває так, що швидкість такого інтернету залишає бажати кращого. Якраз в таких випадках ми готові підключити інтернет в приватний будинок, інтернет на дачу і інтернет в селі з безлімітним тарифом та на виского швидкості.

Що ми пропонуємо

 • Швидкісний інтернет до 120 Мбіт / сек
 • Ексклюзивні тарифні плани
 • Оплата після установки і перевірки результату
 • Якісний і професійний монтаж
 • Замір сигналу, підбір обладнання і монтаж - за один день
 • Виїзд в будь-який населений пункт Самарської області
 • Продаж готових комплектів для самостійного монтажу

Ми підключаємо бездротовий інтернет в приватний будинок, на дачу, в селі, офіс, склад і на будь-який інший об'єкт в Самарі, Тольятті і Самарської області. Продаємо готові інтернет комплекти для самостійного монтажу, а також проводимо їх установку. Наше обладнання дозволяють отримати реальну швидкість інтернету до 120 Мбіт / сек у приватному будинку, на дачі або в селі з ексклюзивним повністю безлімітним тарифом!

Така швидкість дозволяє комфортно користуватися інтернетом, дивитися онлайн-відео високої роздільної здатності, спілкуватися по Skype, грати в онлайн ігри, а також виконувати інші завдання, пов'язані з роботою в інтернеті.

Ми впевнені в надійності і ефективності наших рішень, так як щорічно ми продаємо і встановлюємо понад 1000 комплектів обладнання.

Як це працює

Принцип роботи наших рішень заснований на прийомі інтернет сигналу від операторів Мегафон, Yota, МТС або Білайн. Але ми не просто продаємо своїм клієнтам 3G / 4G модем або роутер, ми встановлюємо на фасад або дах будівлі вуличну потужну антену, яка багаторазово підсилює сигнал і швидкість інтернету.

Різниця в швидкості з антеною і без може досягати десятки Мегабит в секунду. Часто у наших клієнтів LTE (4G) мережу на смартфоні / планшеті / модемі зовсім не ловить, а після установки нашого комплекту в приватний будинок не тільки з'являється 4G мережу, а й швидкість з 2-3 Мбіт / сек зростає до 40-80 Мбіт / сек.

Також, якщо необхідно, ми встановлюємо WiFi роутер, який дозволяє підключатися до мережі інтернет різних пристроїв: смартфон, планшет, SmartTV, ноутбук і тд.

Крім того, можливе підключення нашого рішення до системи онлайн-відеоспостереження, що дозволить віддалено контролювати обстановку на об'єкті.

Які ще є способи посилення інтернет сигналу в приватному будинку можна подивитися по засланні

Схема установки обладнання

вулична 3G антена або 4G антена встановлюється на дах або фасад будівлі, направляється на вишку оператора.

Кабель від антени спускається в приміщення і підключається через роз'єм до універсального 3G 4G USB модему,

Модем підключається безпосередньо в комп'ютер або Wi-Fi роутер.

вартість підключення

Вартість підключення інтернету в приватний будинок залежить від багатьох факторів, таких як віддаленість від вишки оператора, складності монтажу, комплектації обладнання, вартості виїзду, яка залежить від віддаленості місця підключення від Самари, але в більшості випадків становить від 5 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Може бути і більше, якщо потрібно підключення декількох точок доступу або установка високої щогли, також може бути і менше, якщо установку Ви будете виконувати власними силами.

Вартість підключення інтернету - від 5 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян

Ціна включає в себе повний комплект обладнання з установкою і варіюється в залежить від того, яке у Вас вже є обладнання, складності монтажу і віддаленості від вишки.

вартість базового комплекту для самостійної підключення інтернету в приватний будинок, на дачу або в селі починається від 2500 рублів. У нього входить 3G або 4G антена, кабель, роз'єми, перехідник (пігтейл) для підключення до наявного у вас модему (роутера). Мінімальна вартість повного комплекту з антеною, модемом, кабелями і Wi-Fi становить всього 7900 рублів.

Комплекти прості в установці і настройці своїми руками (при наявності хоча б невеликого досвіду установки антен, ну або з великим бажанням його отримати). Але в будь-якому випадку, ви завжди можете звернутися до нас за консультацією з налаштування обладнання або ж замовити установку, яка коштує від 2500 рублів.

Тарифи на інтернет в приватному будинку

C нашим обладнанням може працювати сім-карта будь-якого оператора, відповідно Ви можете вибрати будь-яке тарифний план Мегафон, МТС, Yota або Білайн.

Абонентська плата в такому випадку буде становити від 200 рублів на місяць. Але такі тарифи обмежені за обсягом скачали даних. А безлімітні тарифи від операторів великої трійки, насправді, безлімітні тільки вночі.

Зі свого боку, раді запропонувати Вам ексклюзивні тарифи. Вартість трафіку набагато вигідніше, ніж на звичайних тарифах! Такий тариф не можливо підключити в салонах стільникового зв'язку або в особистому кабінеті!

етапи взаємодії

 1. Залишаєте заявку по телефону (846) 300-41-68 або по посиланню нижче
 2. Якщо Ви залишили заявку через форму, то протягом години з Вами зв'язується менеджер
 3. Протягом 1-2 днів Вам подзвонить інженер, щоб узгодити зручну для Вас дату та час його приїзду
 4. В узгоджений час до Вас приїжджає монтажна бригада і виробляє все виміру. Вимірюється швидкість по різними операторами і з різними антенами
 5. За результатами вимірювань отримуєте повну інформацію по вартості рішення і швидкості інтернету.
 6. Якщо Вас влаштовує ціна і швидкість, монтажники проводять установку
 7. Після виконання всіх робіт, ви перевіряєте результат і оплачуєте установку
 8. Насолоджуєтеся по справжньому високошвидкісним інтернетом!