Інтернет в селі (від супутникової антени Tooway)

Інтернет в селі від супутникової антени "Tooway" - це самий надійний і стабільний інтернет на високій швидкості! Підключити Інтернет в селі дуже просто, для цього необхідна супутникова антена ТМ Tooway і електрична мережа 220 В для живлення супутникового модему.

Інтернет в селі або в сільській місцевості від супутникової тарілки - це бездротовий інтернет, який також називають «супутниковий інтернет». Саме в сільській місцевості супутниковий двосторонній інтернет є панацеєю, тобто єдиним, на 100% гарантованим видом доступу Інтернет в селі. На сьогоднішній день, супутникового Інтернету в селі немає рівних! Якщо Ви хочете дізнатися докладніше про нашу послуги, натисніть на посилання що таке супутниковий Інтернет Tooway Україна.

Які переваги у супутникового Інтернету в селі?

1. Інтернет в селі працює за бездротовою технологією, незалежно від будь-яких наземних комунікацій.

2. Інтернет в селі працює від супутникової антени стабільно, без збоїв і обривів зв'язку.

3. Інтернет в селі працює в будь-яку погоду, оре як трактор, в дощ або сніг.

4. Інтернет в селі працює на високій швидкості, в 7 разів швидше Інтертелекому, Лайфа, МТС або Київстару.

5. Підключити інтернет в селі доступно кожному, і фізичним і юридичним особам.

Так як провідний Інтернет в село ніхто не проводить, жителям сільської місцевості доводиться користуватися мобільними операторами, які використовують бездротову мобільний зв'язок Київстар, МТС, Лайф або Інтертелеком. Але ніхто з цих операторів не гарантує стабільну швидкість і якісне покриття в селі, крім супутникового Інтернету. Супутниковий Інтернет в селі надається через супутник ka-sat 9E , Який на 100% покриває своїм сигналом всі міста і села України. Це дозволяє підключити Інтернет в село абсолютно в будь-якому місці, там де Ви встановите супутникову тарілку ТМ Tooway. З таким покриттям у супутникового Інтернету в селі взагалі немає конкурентів!

Швидкість інтернету в селі досягає рівня 20 Мбіт / с. Така висока швидкість Інтернету дозволяє дивитися он-лайн фільми без глюків і зависань, комфортно слухати он-лайн радіо, музику, спілкуватися по скайпу, грати в ігри і дивитися різні сайти. Ми впевнено заявляємо, що швидкість передачі даних (через супутникову антену) приблизно в 7 разів вище ніж у 3G модемів мобільних операторів!

Про те, як працює Інтернет в селі, свідчать позитивні відгуки абонентів по супутниковому інтернету які підключилися до нашої послуги.

Супутниковий Інтернет в селі стійкий до впливу атмосферних опадів, практично, не залежить від погодних умов. У дощ або сніг, незалежно від часу доби супутниковий Інтернет ТМ Tooway завжди працює, оре як трактор, забезпечуючи Вас надійним зв'язком.

Для сільських жителів, компанія "Tooway Україна" ввела безлімітні тарифні плани, які включаються автоматично після вичерпання трафіку.

Тарифи, для зручності, розбиті на 5 пакетів:

Пакет Економ, швидкість заказчкі 3 Мбіт / с (найпопулярніший тариф)

Пакет Стандарт, швидкість 5 Мбіт / с

Пакет Престиж, швидкість 10 Мбіт / с

Пакет Комфорт, швидкість 15 Мбіт / с

Пакет VIP, швидкість 20 Мбіт / с

Вартість підключення 3500, 00 грн. + Виїзд 6 грн / км. Підключаємо у всіх селах України.

Звертаємо Вашу увагу, що по закінченню трафіку Інтернет автоматично перемикається на безлімітний тариф. Швидкість роботи безліміту 128 кбіт / с. Супутниковий безлімітний Інтернет працює до кінця місяця безкоштовно! Оплата за безлімітний Інтернет не стягується!

Детальніше з тарифами на супутниковий Інтернет в селі, Ви можете ознайомитись на нашому сайті в розділі "Тарифи".

Оплачувати за супутниковий інтернет в селі можна на відділеннях Укрпошти, в касах банків, через термінали або електронними платіжними ситемами. Детальніше про оплату Ви можете дізнатися за посиланням як оплачувати супутниковий Інтернет

При підключенні Інтернету в селі, від однієї супутникової антени можна підключити декілька абонентів, наприклад сусідів, або організувати домашню wi-fi мережу через супутник .

Приклади наших робіт можна переглянути за посиланням фото встановлених антен в сільській місцевості

Приклади наших робіт можна переглянути за посиланням   фото встановлених антен в сільській місцевості

Підключити двосторонній супутниковий Інтернет можливо в будь-яке село України. Якщо Ви бажаєте замовити підключення, будь ласка, заповніть ФОРМА ЗАЯВКИ НА ПІДКЛЮЧЕННЯ або зателефонуйте за номером: (067) 562 00 42 або (063) 809 66 99

Які переваги у супутникового Інтернету в селі?