Інтернет магазин на Ucoz | Як зробити Інтернет магазин

  1. Що таке хостинг
  2. Приклади сайтів і Інтернет магазинів на Ucoz
  3. Що може залучити в конструкторі Ucoz для створення Інтернет магазину
  4. Інтернет магазин на Ucoz- приховані мінуси
  5. Інші статті сайту
  6. Схожі пости

Почну з двох суперечливих тверджень, які можна зустріти в Інтернет. Одні стверджують, що Ucoz (Юкоз) кращий конструктор для створення сайту або Інтернет магазину, другі стверджують, що хороший бізнес, з таким конструктором не вийде. Я ставлюся, до другої групи і по своїй практиці, зауважу більше, хорошого бізнесу, з перспективами постійного зростання не вийде ні на одному конструкторі сайтів, де ви не маєте, повного доступу до файлів скрипта і файлів свого Інтернет магазину. Незважаючи на це в цій статті розповім, як створити Інтернет магазин на Ucoz і навіть покажу, кілька вдалих сайтів на Ucoz.

Що таке хостинг

Для початку згадаємо, що таке конструктор сайтів . Якщо ви трохи в темі, вам відомі обнародувано конструктора сайтів. Це Ucoz.ru, Wix.com, Ukit.com. Насправді їх набагато більше. Не можна сказати, що всі вони однакові. Якісь із них простіше, якісь легше в освоєнні і управлінні, але все конструктори сайтів об'єднує одне, ви максимально обмежені у виборі інструментів для побудови сайту, а також не можете забрати і перенести свій сайт (магазин) на інше серверне простір.

Варто відзначити, що з покупкою Ucoz сервісу narod.yandex система Ucoz значно покращився, але це лише візуальне поліпшення, пов'язане з використанням HTML5, управління і скрипт залишилися колишні.

Чому я так критично ставлюся до Ucoz? У мене до цих пір є на ньому сайт, йому вже багато років. На ньому я вчився створювати сайти. В результаті сайт на Ucoz я зробити можу. При цьому я зрозумів, що Юкоз настільки «унікальна» платформа, що навчившись створювати на ній сайт, ці знання потрібні тільки на Ucoz і більше ніде не потрібні. Для підвищення оптимізму приведу два приклади Інтернет магазину на Ucoz.

Приклади сайтів і Інтернет магазинів на Ucoz

Почну з двох суперечливих тверджень, які можна зустріти в Інтернет

Інтернет магазин техніки на Ucoz Інтернет магазин техніки на Ucoz   Інтернет магазин спортивного одягу на Ucoz Інтернет магазин спортивного одягу на Ucoz

Як бачите, зовнішній вигляд Інтернет магазину на Ucoz цілком не поганий, та й навігацію можна створити на хорошому, навіть відмінному рівні.

Що може залучити в конструкторі Ucoz для створення Інтернет магазину

Може виникнути цілком закономірне питання, якщо Ucoz не такий гарний, як здається, чому він існує, навіть процвітає і більш того, створення Інтернет магазину на Юкоз коштує грошей і зовсім не символічних.

Тут потрібно зробити деякий відступ. Конструктор Ucoz, це не конструктор створення Інтернет магазину в чистому вигляді. Це система створення та управління багатофункціональним сайтом. У шаблон Ucoz є всі можливі варіанти веб-ресурсів та їх частин: блог, форум, система коментарів, реєстрація користувачів, створення груп користувачів, ігротека, відеотека та в тому числі, Інтернет магазин. Тобто Інтернет магазин може бути частиною великого сайту. З іншого боку, ви можете не робити сайту, як такого, а використовувати конструктор Ucoz тільки для створення магазину. Причому в будь-який момент ви можете додати, і вже безкоштовно, до магазину форум, блог статей або інший доступний модуль.

Спробую, виділити кілька плюсів конструктора сайтів Ucoz, які можуть залучити.

1. На відміну від інших конструкторів, ви, через адміністративну панель, маєте доступ до скрипту Ucoz і навіть можете його правити; 2. Зробити класичну копію (база даних + файли) сайту Ucoz ви не можете, але в системі можливо резервне копіювання і відновлення сайту в будь-який час; 3. Повторюся, разом з магазином ви отримуєте сайт, з якого можна використовувати: блог статей, форум, і ще 11 модулів; 4. Система Ucoz пропонує сотні шаблонів, як для сайту, так і для магазину; 1 Приклади шаблонів Ucoz інтернет магазин 5. На сайті Інтернет магазину, у вас не буде реклами Ucoz; 6. У системі є вбудований модуль соціальних мереж; 7. Є проста можливість оптимізації магазину, без додаткових модулів.

Інтернет магазин на Ucoz- приховані мінуси

Справедливості заради зазначу мінуси Ucoz, не видимі при першому знайомстві:

1. У сервера Ucoz низький Аптайм. Іншими словами, можливі періодичні простої магазину; 2. Сервер Ucoz вразливий для злому. Мій сайт ламали раз п'ять. Після злому на сайті з'являється стороння реклама, причому не самого пристойного змісту. Забирається реклама легко, адже код вам доступний, але від цього не легше.

На завершення цієї частини розповіді про конструктора сайтів Ucoz, зауважу, що він складніше, ніж візуальні конструктора, наприклад Wix, але освоїти його можна, навіть без особливих знань php, HTML, CSS. Скажу більше, коли зрозумієте, як все влаштовано, Ucoz можна полюбити і влитися в спільноти Ucoz, які розбирають його «по кісточках».

Незважаючи на мій скепсис щодо Ucoz, в наступній статті я продовжу тему конструктора Ucoz і покажу по кроках як створити Інтернет магазин на Ucoz (з картинками).

Ігор Сєров для сайту « Як зробити Інтернет магазин «

Інші статті сайту

(Статтю прочитали: 921 раз)

Схожі пости

Поділися посиланням з ким хочеш

Чому я так критично ставлюся до Ucoz?

Дополнительная информация

rss
Карта