ІСД визнав себе боржником Ахметова

ІСД визнав себе боржником Ахметова https://cdn.segodnya.ua/img/article/2071/22_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/2071/22_tn.jpg 2010-07-27T12: 56 : 00 + 03: 00 Бізнес У корпорації запевняють, що повинні "Метінвесту" менше, ніж повідомляють ЗМІ

Корпорація "Індустріальний союз Донбасу" підтверджує існування заборгованості своїх підприємств перед групою "Метінвест", проте, в той же час, заявляє, що оприлюднена в ЗМІ сума заборгованості не відповідають дійсності.

Як говориться в прес-релізі корпорації, протягом 2008-2009 рр. в умовах безпрецедентної світової фінансової та економічної кризи, який надав найбільш негативний вплив саме на діяльність металургійних підприємств України, у ВАТ "Алчевський металургійний комбінат" та ВАТ "Дніпровський металургійний комбінат ім Ф.Е. Дзержинського" дійсно виникла заборгованість перед компаніями, які входять в групу "Метінвест" за здійснені поставки залізорудної сировини.

У той же час, як наголошується в прес-релізі, "корпорація" ІСД "з усією відповідальністю заявляє, що станом на 26 липня 2010 року, суми заборгованості підприємств групи" ІСД "перед підприємствами групи" Метінвест ", якими безвідповідально і маніпуляційно оперують деякі ЗМІ в своїх останніх публікаціях, не відповідають дійсності ".

У корпорації також зазначають, що ВАТ "АМК" і ВАТ "ДМКД" успішно здійснюють погашення заборгованості перед своїми партнерами, в тому числі, постачальниками залізорудної сировини.

"Крім того, корпорація" ІСД "успішно веде переговори з міжнародними банками і фінансовими установами, які є кредиторами корпорації, ВАТ" АМК ", ВАТ" ДМКД "і інших підприємств, що входять до групи" ІСД ", щодо реструктуризації фінансового боргу, який є абсолютно звичайним явищем практично для кожної промислової компанії в цей непростий період ", - йдеться в прес-релізі.

Як раніше повідомили ряд ЗМІ з посиланням на джерело в Міністерстві юстиції, Департамент виконавчої служби Мін'юсту наклав арешт на майно Дніпровського меткомбінату ім. Дзержинського, Алчевського меткомбінату і Краматорського металургійного заводу ім. Куйбишева.

За інформацією джерела, арешт був накладений у зв'язку з виконанням рішень судів щодо стягнення на користь "Метінвест Холдингу" з зазначених підприємств боргів за сировину, які в сумі складають близько 1,7 млрд. Грн.

Довідка. Корпорація "Індустріальний союз Донбасу" заснована в 1995 році і є інтегрованою холдинговою компанією, що володіє пакетами акцій підприємств гірничо-металургійного комплексу.

До складу корпорації входять Алчевський металургійний комбінат, Дніпровський металургійний комбінат ім. Дзержинського, меткомбінат Dunaferr (Угорщина) і ISD - Huta Czestochowa (Польща).

"Метінвест" - міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній. Акціонерами Групи "Метінвест" є SCM (75%) і група компаній СМАРТ (25%), які беруть участь в управлінні Групою "Метінвест" на партнерських засадах.

ТОВ "Метінвест Холдинг" - керуюча компанія Групи "Метінвест".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку