Історії успіху: висновок 70% запитів в ТОП-3 після зняття афіліат-фільтра

  1. Про сайтах
  2. висновки

З компанією ми співпрацюємо вже майже 2 роки і в результаті просування домоглися того, що близько 95% знаходиться в топ-10 і до 70% в топ-3 (дані варіюються після апдейтів пошукових систем, але в середньому ситуація така). Працюємо по списку среднечастотних запитів (50 штук) по регіону Білорусь.

Спочатку у компанії по реалізованої продукції було 2 сайта, з якими ми працювали по просуванню. Дизайн і структура у них були різними, опис товарів частково зустрічалося, як і запити, однаковими були і контакти.

Про сайтах

Сайт 1 Сайт 2 Тематика обладнання обладнання Показники на момент початку робіт ТИЦ 0, PR 3 ТИЦ 10, PR 3 Вік домену 4 роки 3 роки Регіон просування Білорусь Білорусь

В результаті роботи з просування і унікалізації співпадаючих товарів обидва сайти займали непогані позиції в пошуку. Однак по пересічних запитам в топі був один з них, другого не було навіть в топ-100. Від апдейта до апдейт цим сайтом в топі був то один, а другий випадав із сотні, то навпаки. Це явна ознака того, що сайти були афілійовані (ситуація стосується пошукової системи Яндекс, в Google один був в топі, другий за межами десятки).

Ми пояснили ситуацію клієнта, і вони погодилися закрити один сайт і перенести товари на другий. У підсумку для цього сайту було розширено список пошукових запитів за рахунок об'єднання, і робота продовжувалась по ним.

На момент публікації статті позиції сайту виглядають так:

На момент публікації статті позиції сайту виглядають так:

висновки

  1. Фільтр за афільовані можна отримати за однакові контакти і товари і навіть якщо їх уникализировать, велика ймовірність, що нічого не зміниться - «тавро» аффіліатов залишиться.
  2. Створювати окремий сайт для компанії має сенс у двох випадках:
    • Товари мають інший цільовий регіон
    • Товари мають зовсім іншу відмінну специфіку (наприклад, одяг і взуття, але не сукні і спідниці). Хоча в цьому випадку теж ситуація двояка: що вам важливіше - просунути себе як бренд, який реалізує і те й інше, або просто продати товар.

Ситуації з фільтрами пошукових систем бувають різними і не завжди їх просто визначити. Явними ознаками можна вважати різке падіння трафіку або позицій в одній або двох пошукових системах. Якщо у вас така ситуація, відправте нам заявку, і ми проаналізуємо, що можна зробити.

повернутися