IT Expert: Танцуют все!

IT Expert світ технологій Це цікаво Олександра Криницька

| 07.02.2015

Кому підійдуть танцювальні ігри

Що для цього потрібно

Які ігри варто випробувати

Вибираючи між бігом і «гойдалкою», ми часто забуваємо про танці. А тим часом у них є маса переваг. По-перше, танцювати можна вдома - не потрібно навертати кола по стадіону або парку в погану погоду. По-друге, не доведеться витрачатися на клубну карту і інструктора. Ну а по-третє, при певній наполегливості є шанси стати королем танцполу.

Найпростіший і бюджетний сценарій - просто рухатися під музику перед дзеркалом. Однак, боюся, вистачить вас ненадовго, та й виглядає все це на самоті якось по-дурному. Інша справа - танцювальні ігри, в яких потрібно просто повторювати за віртуальним учителем ті чи інші па. Створюються такі ігри під ігрові приставки та контролери рухів.

Кому підійдуть танцювальні ігри

Наведу кілька можливих сценаріїв. Наприклад, у вас сидяча робота, а зі спортом не склалося. Час активних танців поверне м'язам тонус, а регулярні заняття допоможуть тримати себе в формі.

Підійдуть такі ігри і тим, хто просто хоче навчитися танцювати. Барна стійка і курилка в нічному клубі, звичайно, не найгірші місця для знайомства, але краще б освоїти і танцпол. Танцювальні ігри допоможуть відчувати себе впевненіше, рухатися в такт музиці і не нагнітати тугу одноманітними вихлянь.

А ще вони можуть стати сходинкою в кар'єрі для тих, хто не проти зв'язати себе з танцями. Але для більшості з нас це просто можливість відволіктися від рутини і згадати, що ти все ще молодий. Загалом, та ж зарядка або пробіжка, ось тільки наполеглива віртуальний інструктор не дасть вам схалтурить.

Що для цього потрібно

Всього лише ігрову приставку з контролером (PlayStation + Move, Wii + Remote, Xbox + Kinect). Для настільних ПК є свої пристрої введення кшталт ASUS Xtion, але не всі ігри адаптовані під них, тому слід перевіряти сумісність перед покупкою.

Навіть якщо у вашому розпорядженні тільки смартфон або планшет, що не тушуйтесь, все одно можна спробувати. В цьому випадку фіксувати ваші рухи буде фронтальна камера пристрою. Але для щоденних серйозних тренувань краще все-таки застосовувати консоль.

Які ігри варто спробувати

Одна з популярних серій в цьому жанрі - "Dance Central" , Ексклюзив для Xbox 360. Суть дуже проста: на екрані симпатичний хлопець або витончена дівчина запально танцюють під мелодію, обрану користувачем. Ваше завдання - максимально точно повторювати їх руху, дотримуючись ритм. Таке собі танцювальне караоке. Чим краще у вас виходить, тим більше балів нараховується. Любителям імпровізацій в кожній композиції відводиться час для вільного танцю - тут можна виробляти що завгодно, але пластичність і почуття ритму оцінюються окремо. Режимів кілька: один пропонує розучувати руху, інший - танцювати під обрану композицію. Є також режим змагання для двох, правда виступати доведеться по черзі.

Є також режим змагання для двох, правда виступати доведеться по черзі

А от "Just Dance" не тільки сумісна з усіма сучасними приставками, а й може працювати в зв'язці з SmartTV або ПК + смартфон з встановленим додатком. Смартфон у вас в правій руці, і саме по ньому система визначає правильність ваших рухів (по суті, той же віртуальний тренер). Упор зроблений на ком'юніті і глобальний мультиплеер. Відео своїх досягнень можна записувати і хвалитися перед знайомими або незнайомцями. А можна позмагатися з іншими користувачами незалежно від їх місцезнаходження. Крім того, передбачений окремий режим спалювання калорій - вперед до 90 × 60 × 90!

Крім того, передбачений окремий режим спалювання калорій - вперед до 90 × 60 × 90

"Go Dance" призначена для iPhone і iPad. Плюс в тому, що не потрібно приставки: просто встановлюєте гаджет на рівну поверхню або на штатив так, щоб потрапляти в поле зору фронтальної камери (вона і буде головний суддя). Пропонується також набирати бали і вигравати танцювальні костюми. Є і внутрішньо магазин, де можна обміняти свої кровні на все ті ж наряди, декорації та інший ігровий антураж.

Є і внутрішньо магазин, де можна обміняти свої кровні на все ті ж наряди, декорації та інший ігровий антураж

висновки

Танцювальних ігор чимало, але всі вони досить однотипні: тренер на екрані виконує руху, а ви їх повторюєте. Таким чином, кайф від занять і їх ефективність залежать не стільки від вибору гри, скільки від арсеналу пристроїв у вашому розпорядженні. І якщо вдома є приставка з контролером рухів - значить, ви просто зобов'язані стати королем танцполу. Телевізор з веб-камерою теж можна пристосувати під ці цілі, а у вбудованому маркеті тієї чи іншої системи SmartTV напевно знайдеться підходяще пропозицію. Вдивлятися в крихітний дисплей смартфона або планшета з відстані кількох метрів не так зручно, але на перший час згодиться, очі ще гострі. І не забувайте про мотивацію! Тому, хто пристрасно хоче навчитися танцювати, вистачить і дзеркала.

Ключові слова: новини ігор , ігрові приставки

Журнал: Журнал IT-Expert [№ 01-02 / 2015] , Підписка на журнали