Його думка: як привернути увагу хлопця на вечірці

Відносини їм передували знайомства іноді нагадують китайську головоломку: заплутано, складно, один неправильний крок - і все нанівець. Коли ти бачиш симпатичного хлопця, то буквально впадаєш в ступор, хоча могла б зробити перший крок на зближення з ним. Сьогодні ми вирішили спростити ситуацію, розповівши тобі Його думка: повір, тобі просто потрібно зробити це, як каже один популярний спортивний бренд.

Вкотре переконуємося, що ніщо не прикрашає дівчину так, як непохитна впевненість в собі :

«Щоб залучити хлопця, дівчина повинна бути впевненою в собі. Якщо ця впевненість є, у мене просто не залишиться шансів, тому що відразу зрозуміло, що другий раз вона мені не підморгне », - каже 29-річний Ваня.

А також в тому, що мозок - самий еротичний орган нашого тіла:

«Обов'язково згадай якусь цитату з« Володаря кілець »- це продемонструє, яка ти начитана. І потім, який хлопець не любить трилогію про Хоббіті ?! », - Вадим, 21 рік.

Екзотика завжди в тренді: «Мене« зачепить »дівчина, яка скаже щось з іноземним акцентом, але тільки в тому випадку, якщо вона дійсно іноземка», - Петя, 25 років.

Не намагайся здаватися тим, ким не є насправді: «А я вважаю, що дівчина повинна підкреслювати свої сильні сторони при першому контакті з хлопцем. Якщо ти мила, використовуй це, якщо сексуальна, то взагалі не доведеться напружуватися. Досить одного зорового контакту з такою, щоб я пішов за нею слідом. Одного разу красуня подивилася на мене, проходячи повз і нібито ненароком зачепила рукою моє плече - ми разом вже близько трьох років », - Ігор, 38 років.

Гра в скромницю - класика на всі часи:

«Коли я посміхаюся симпатичною незнайомці, вона може сховатися за своїм волоссям або трохи почервоніти, граючи в скромницю і недотрогу. Потім я напевно захочу позбавити її від сором'язливості, але вже в ліжку - думаю, це безпрограшний варіант спокушання », - Сергій, 29 років.

Чи не ускладнюй собі життя:

«Якщо дівчина просто підходить до мене і каже:« Привіт », то це крутіше будь-пікап-стратегії. Це означає, що їй не потрібно нічого вигадувати, щоб когось зацікавити - саме це інтригує найсильніше! », - Данило, 21 рік.

О, ця солодка лестощі:

«Якось дівчина підійшла і сказала мені:« Ти не такий, як усі », це змушує мене відчути себе абсолютно особливим. Та й будь-яка інша фраза, що включає в себе трохи лестощів, буде до речі - ми, хлопці, любимо це, хоча і не зізнаємося », - Тарас, 32 роки.

«Переплутав» його з кимось іншим:

«Старий-добрий прийом із серії:« Ой, а ми з вами десь бачилися. Здається, ти Саша ... »завжди працює і підходить навіть для сором'язливих дівчат. Хоча я і не Саша, а Вова, завжди на нього реагую », - Вова, 25 років.

А що ж робити в супермаркеті або на зупинці, де немає природної "соціальної мастила", тобто алкоголю?

«Особисто я хочу відчувати себе супергероєм, тому ніколи не відмовлю дівчині, яка просить про допомогу - наприклад, дістати щось з верхньої полиці в магазині. А там, гляди, і продовжимо наше знайомство в симпатичною кав'ярні поблизу », - Костя, 27 років.

Якщо ти побачила його в метро або іншому громадському транспорті, використовуй мову тіла, щоб підлаштувати випадкове, і безперечно доленосне, знайомство:

«Якщо у вашому вагоні відбувається щось забавне або смішне, не соромся розсміятися і подивитися прямо хлопцеві в очі. Тепер у вас є свого роду загальний секрет, а секрети ой як зближують! », - Кирило, 34 роки.

І потім, який хлопець не любить трилогію про Хоббіті ?

Дополнительная информация

rss
Карта