Joomla 3 (частина 3)

 1. Де завантажити Joomla, ресурси і допомогу
 2. Системні вимоги для Joomla 3

Продовжуємо розмову. У першій частині блогу ми говорили про те, що таке CMS Joomla взагалі і як вона працює. У другій частині ми говорили про можливостях Joomla , Про відмінність Joomla 3 від попередніх версій, а так само про нумерацію версій цієї CMS. Тепер поговоримо про ресурсах Joomla, про те, де можна отримати інформацію і допомогу, а так само про системні вимоги.

Де завантажити Joomla, ресурси і допомогу

Основним Joomla ресурсом є joomla.org . Це сайт команди Joomla і її основний домен . Тут розміщена маса інформації англійською мовою. Саме звідси, зі сторінки Download слід завантажувати дистрибутив Joomla. За посиланнями з цього сайту можна перейти:

З російськомовних ресурсів зазначу:

На цих форумах ви, з великою часткою ймовірності, можете отримати допомогу, знайти відповіді на свої питання, дізнатися багато нового про Joomla. Але перед тим, як поставити своє запитання, скористайтеся пошуком. Цілком можливо, що хтось вже задавався таким питанням і отримав відповідь.

Не забувайте, що корисна інформація міститься в самій CMS Joomla. В її адміністративної частини є пункт меню «Довідка».

Системні вимоги для Joomla 3

Ось ми і підійшли майже впритул до установки Joomla. Але її не можна починати не знаючи системних вимог. В іншому випадку є ризик невдалої установки Joomla або її некоректну роботу.

потрібні:

Інтерпретатор мови PHP

PHP версії 5.3.10 або вище. Параметр «Magic Quotes GPC» повинен бути вимкнений.

Одна з трьох, які підтримуються СУБД:

 • СУБД MySQL версії 5.1 або вище. Обов'язкова підтримка InnoDB.
 • MS SQL версії 10.50.1600.1 або вище
 • PostgreSQL версії 8.3.18 або вище

Один з підтримуваних веб-серверів:

 • Apache версії 2 або вище. Повинні бути підключені модулі mod_ mysql, mod_ xml, і mod_ zlib
 • Nginx версії 1.1
 • Microsoft IIS версії 7

Це все. Нам знадобиться всього три компоненти: інтерпретатор PHP, СУБД MySQL і веб-сервер Apache. Чому саме ці три? Та тому, що це найпоширеніший набір. Інші варіації більш екзотичні. Але треба, щоб ці три компонента були встановлені і налаштовані.

Взагалі, для того, щоб ваш сайт на Joomla став частиною Інтернет, потрібні такі речі:

 • домен
 • Хостинг
 • І власне сайт

Так ось хостинг вирішує проблему установки і настройки PHP, MySQL і Apache. Надалі ми повернемося до цього питання. Але для створення свого сайту і вивчення CMS краще організувати локальний хостинг. На нього і треба буде помістити свій сайт або сайти і експериментувати, вивчати, пробувати, помилятися, знову пробувати. А після того, як сайт буде готовий, без проблем перенести його на інтернет хостинг.

У наступній статті « Локальний хостинг на XAMPP »Буде описано, як організувати локальний хостинг на домашньому комп'ютері. Приклад організації такого хостингу для Joomla 2.5 описаний в статті « Установка Apache, MySQL, PHP і phpMyAdmin ».

Про автора:

Мене звати  Андрій Золкін Мене звати Андрій Золкін . З більш, ніж п'ятнадцяти років роботи в сфері інформаційних технологій, десять років працюю з системами, що базуються на відкритому вихідному коді. На сторінках сайту Aitishnik.Ru веду блоги по CMC Joomla і Debian GNU / Linux.

Ще статті про Joomla 3

Чому саме ці три?

Дополнительная информация

rss
Карта