Joomla і соціальні мережі

  1. «Мені подобається» на сайтах Joomla!
  2. Коментарі через соціальні мережі
  3. Інші соціальні можливості для сайтів Joomla!

Згідно зі статистикою соціальні мережі є зараз найбільш відвідуваними ресурсами. Десятки мільйонів користувачів цих мереж відкривають щодня сотні мільйонів сторінок Однокласників, ВКонтакті, Facebook. Сторінка, наприклад, ВКонтакте по суті є невеликим цифровим будиночком молоді і не тільки. Тут діляться настроєм, музикою , Фотографіями з останньої вечірки, сюди розміщують в нотатках або статусах часто відвідувані цікаві ресурси. Мабуть в недалекому майбутньому всі інші сайти будуть грати другорядну роль в житті мільйонів. Головними залишаться три-чотири соціальні мережі. Таким чином, ігнорувати це явище безглуздо, якщо не сказати безглуздо.

музикою

«Мені подобається» на сайтах Joomla!

На щастя, розробники ВКонтакте, Однокласників, Фейсбук та інших мереж подбали про те, щоб інші веб-майстри могли розмістити їх віджети на своїх ресурсах. Тепер практично всі Інтернет-магазини на своїх сторінках містять цілий набір різнокольорових кнопок, при натисненні яких інформація про товар тут же направляється на соціальні сторінки відвідувачів цих магазинів . Тепер вже не потрібно шукати вдруге одне і те ж, досить пройтися до себе в цифровий будиночок, щоб згадати свої попередні значні відвідування.

Єдине, що потрібно зробити адміністраторам - з'ясувати деякі подробиці, типу API ВКонтакте на спеціальних сторінках. При цьому видається спеціальний код для сайту, який вставляється в шаблон в місці відображення статті (Товару). Для полегшення спеціально для Joomla розроблені плагіни , В настройках яких необхідно всього лише вказати API код. Такими плагінами є, наприклад, VKLike (для ВКонтакте) або jOdnoKlass (для Однокласників). Після установки цього плагіна його необхідно активувати та вказати в якому місці має з'явитися сердечко ( «Мені подобається», «Клас» і т.д).

Коментарі через соціальні мережі

Множина, згадане в заголовку, не зовсім вірно в даний час, так як поки що єдиною компанією, яка реалізувала можливість коментувати статті на інших ресурсах за рахунок своїх ресурсів, є ВКонтакте. Причому зроблено це настільки просто, наскільки це взагалі можливо.

Інші соціальні мережі поки чекають і оцінюють свої ресурси, адже кожна нова, нехай і невелика на наш погляд, можливість пов'язана з величезними додатковими навантаженнями на сервера.

Власники популярних проектів типу Фішкі.нет оцінили нововведення від ВКонтакте, в чому ви самі можете переконатися.

Для того, щоб налаштувати коментування статей на сайті Joomla! через ВКонтакте необхідно також отримати API код. Якщо ви вже зробили це для кнопки «Мені подобається», то цей же код підійде і для коментарів. Ви можете використовувати безліч плагінів, наприклад, jlvkcomments. Зверніть тільки увагу на те, що для різних версій Joomla! йдуть різні версії плагіна.

Після установки вам, швидше за все, доведеться відредагувати поточний шаблон Joomla так як коментарі відображаються не зовсім в зручному місці.

Інші соціальні можливості для сайтів Joomla!

Від Facebook є досить цікаві, але абсолютно незрозумілі доповнення до Joomla !, які показують користувачеві його сторінку, події, стіну, рекомендації.

При цьому необхідно враховувати, що в російській Інтернеті (Рунеті) більш популярні ВКонтакте і Однокласники, а ось Facebook існує для десятків мільйонів тільки в якості допоміжної мережі. Наскільки доцільно встановлювати доповнення під Joomla, які дозволять спростити спілкування з такою «неросійської» мережею, вирішувати адміністраторам.

Дополнительная информация

rss
Карта