Кабмін передав владу ЛНР і ДНР

  1. поділіться

Днями Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства вчинила знаменний крок - воно заявило, що легітимні міськради Луганська і Донецька знаходяться відповідно в Луганську і Донецьку. Таким чином, проблема «мінських» виборів вирішена - вони тепер навіть не потрібні!

Феноменальний за ступенем ідіотизму казус стався в результаті презентації Міністерством регіонального розвитку офіційного геоінформаційного порталу « Адміністративно-територіальний устрій України ».

Проект був поданий як черговий крок до «електронного уряду» - сайт начебто повинен допомогти громадянину оперативно знайти інформацію про адміністративно-територіальних одиницях, топографії, населених пунктах, автодорогах і залізницях, законодавчі дані про зміни адмінтерустрою, перспективні плани формування територій громад, бюджетні паспорта громад, дані про об'єднаних територіальних громадах, кількісні показники по навчальним закладам або іншим соціальним об'єктам, бюджетам, розмірами дотацій або субвенцій і т. д. і т. п.

Перелік вселяє повагу - на жаль, більшості цієї інформації на сайті, розробленому держпідприємством «Науково-дослідний інститут геодезії і картографії» за дорученням міністра Геннадія Зубка (і оплачений багато в чому грошима швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO), просто немає . Але гірше інше - навіть та інформація, яка представлена ​​на інтерактивній карті, викликає подив.

Так, якщо ви побажаєте, наприклад, дізнатися, хто ж офіційно і законно представляє громаду Луганська, то вам підкажуть, що цей орган знаходиться в м Луганськ, на вул. Коцюбинського, 14. Наведено навіть сайт міськради, з якого, втім, мало чого цікавого можна дізнатися - лише те, що на канікулах під керуванням легітимних, на думку Києва, керівників місцевих діти створюють до Дня російської берези колективні панно «Люблю берізку російську», а горезвісний байкерський клуб «Нічні вовки» організовує для них змагання з перетягування каната.

Те ж стосується і інших окупованих територій. Так, Мінрегіонрозвитку вважає, що справжній міськрада Донецька знаходиться в цьому місті на вул. Артема, 98 - напевно, туди повинні звертатися ті, у кого є питання до органів місцевого самоврядування?

Як повідомляє прес-реліз міністерства, при створенні геопортала «Адміністративно-територіальний устрій України» «був врахований міжнародний досвід реалізації геоінформаційних порталів, відбулася інтеграція всіх даних адміністративно-територіального устрою на картографічну основу у відповідності з усіма міжнародними стандартами, геопортал передбачає проведення актуалізації та моніторингу змін адмінтерустрою України »та ін. та ін. За які гроші так вдало був« врахований міжнародний досвід », підопічні Геннадія я Зубко вважали за краще благо-розумно промовчати.

Шановні читачі, PDF-версію статті можна скачати тут ...

поділіться

Теги: ЛНР , ДНР

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Артема, 98 - напевно, туди повинні звертатися ті, у кого є питання до органів місцевого самоврядування?