Кабмін заборонив оформляти внутрішні паспорти-книжечки

З постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року Про затвердження зразка бланка, технічного опису та порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України» вилучили норму, яка дозволяла оформляти паспорт в вигляді книжечки

З постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року "Про затвердження зразка бланка, технічного опису та порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України» вилучили норму, яка дозволяла оформляти паспорт в вигляді книжечки.

Відповідне рішення Кабмін ухвалив на засіданні 21 березня, передають УНН.

З постанови прибрали положення, що дозволяє видавати паспорт громадянина України у вигляді книжечки до тих пір, поки підрозділу Державної міграційної служби не будуть повністю забезпечені ресурсами для оформлення і видачі паспортів громадянина України у формі ID-карти. Автори ініціативи пояснили, що таке час уже настав.

У Держміграційної службі підтвердили, що мають все необхідне для оформлення паспортів в формі картки.

Тим часом, поки всі зацікавлені установи України не будуть забезпечені зчитувачами карти, до неї додається спеціальний папір із зазначенням місця реєстрації, яку слід носити з собою.

Нагадаємо, раніше в Державній міграційній службі повідомили, що в січні 2018 року на поліграфкомбінаті «Україна» заплановано запуск додаткової лінії персоналізації паспортів. За задумом чиновників, це дозволить протягом найближчих місяців поступово повернутися до планової видачі закордонних паспортів в терміни до 7 або 20 робочих днів , В залежності від суми сплаченого адміністративного збору.

Дополнительная информация

rss
Карта