Кабмін заборонив видавати українцям паспорти у вигляді книжки

Державна міграційна служба має всі технічні можливості для повного переходу на новий вид документів з відмовою від паспортів у вигляді "книжечки". Державна міграційна служба має всі технічні можливості для повного переходу на новий вид документів з відмовою від паспортів у вигляді книжечки

Паспорти в "книжковому" форматі не видаватимуть / фото УНІАН

Кабінет міністрів України доручив Державній міграційній службі видавати паспорти громадянина України виключно у вигляді ID-карти.

Відповідну постанову було прийнято на засіданні уряду в середу.

Зокрема, прийняте рішення виключає норму постанови Кабінету міністрів від 25 березня 2015 року, яка дозволяла до завершення роботи по забезпеченню в повному обсязі територіальних підрозділів Державної міграційної служби необхідними технічними засобами видавати паспорти в «книжковому» форматі.

Читайте також Український паспорт поліпшив позиції в рейтингу найбажаніших у світі

Згідно з пояснювальною запискою до постанови, рішення прийнято в зв'язку з забезпеченням підрозділів Міграційної служби технічними засобами в повному обсязі.

Як повідомляв УНІАН, з 1 листопада 2016 року всі громадяни України можуть оформити внутрішній паспорт у вигляді ID-карти з вбудованим безконтактним електронним чіпом, на який записані персональні і біометричні дані, включаючи прописку і сімейний стан.

За даними Міністерства внутрішніх справ, за станом на середину лютого було оформлено понад 1,5 млн паспортів громадян України у вигляді ID-карт.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Дополнительная информация

rss
Карта