Кафедра педагогіки та психології управління соціальними системами, НТУ ХПІ

Місто: Адреса: вул. Фрунзе, 21, корпус У2, пов. 2, м Харків Телефон: (050) 700-40-25 Показати Контактна особа: Приймальна Сайт:

http://web.kpi.kharkov.ua/ppuss

Надіслати повідомлення Надіслати повідомлення

види програм

Докладна інформація про компанію

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» входить в першу десятку вищих навчальних закладів України, заснованих в кінці ХІХ століття.

Сьогодні НТУ «ХПІ» має найвищі обсяги ліцензованого прийому в Східній і Південній Україні: більше 5 900 місць за денною формою навчання, понад 4 200 місць - на заочній. План прийому на перший курс, тобто кількість місць за держзамовленням, в 2015 році склав 1393 місць за денною та 81 на заочній формі. В університеті навчаються близько 20 000 студентів.

У 2011 році міжнародних зв'язків Національного Технічного Університету "Харківський політехнічний інститут" виповнилося 83 роки. Сьогодні НТУ "ХПІ" продовжує зміцнювати і розширювати зв'язки з 108 іноземними партнерами з 33 країн світу (Австрія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, В'єтнам, Греція, Данія, Естонія, Індія, Іспанія, Італія, Китай, Корея, Нідерланди, Німеччина, Польща , Росія, Румунія, Словаччина, США, Угорщина, Франція, Швеція, В'єтнам, Грузія, Таджикистан та ін.).

програми

оцінка відвідувачів