Каліфорнійських голубів годуватимуть протизаплідними таблетками

Каліфорнійських голубів годуватимуть протизаплідними таблетками https://cdn.segodnya.ua/img/article/645/91_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/645/91_tn.jpg 2007-07-31T09: 00: 56 + 03: 00 Світ Влада Каліфорнії мають намір вжити заходів для обмеження народжуваності серед місцевих голубів, які швидко розмножуються і забруднюють територію Голівуду.

Препарат OvoControl P, що впливає на розвиток голубиного яйця, буде додаватися в корм для голубів, який кладуть в годівниці на дахах будинків.

Представники організацій, які виступають на захист прав тварин, кажуть, що цей контрацептив краще, ніж інші засоби боротьби з голубами, зокрема, дріт з електричним струмом і отрута.

Президент організації Argyle Civic Association Лора Додсон вважає, що протизаплідний корм - хороший спосіб позбутися від голубиного посліду, яким загиджений Голлівуд.

За оцінками фахівців, в районі Голівуду живе близько 5 тисяч голубів. Експерти вважають, що висока народжуваність серед них пояснюється, зокрема, тим, що люди їх годують.

Лора Додсон сподівається, що завдяки контрацептиви чисельність голубів в районі Голівуду скоротиться до 2012 року вдвічі.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку