Каменських розповіла про сексуальність і харизмі Берсеньєва

Каменських вважає, що їй пощастило з Марією Берсеньєва

"Ми тільки на сцені конкуруємо, - каже Настя про пісенному шоу. - А за лаштунками весело проводимо час, сидимо, спілкуємося, п'ємо чай-каву, дурачимся, розповідаємо смішні анекдоти. Може це тільки-тільки початок, а коли все запуститься, думаю , з'явиться і конкуренція . Але все одно, що не буде чогось такого злісного. Ось коли ми брали участь в іншому вокальному проекті іншого каналу, пам'ятаю, вперше зіткнулася з жінкою-артисткою, яка вела себе настільки неадекватно, що я була вражена. Вперше зіткнулася з таким нерозумінням, хамством і жлобством, чесно кажучи. Є такі люди, виявляється. Хоча мені здавалося, що таких не буває ".

"Участь в" Зірка + Зірка "- це тусовки, зустрічі, це цікаво, це божевільний досвід. Це - робота, в першу чергу, над собою і саморозвиток. Це нові люди. Ми - артисти, це наша професія. За великим рахунком, це наше життя. Тому це - як піти слюсареві на роботу лагодити або робити якісь свої моменти. А у нас робота - встати вранці і йти на якісь зйомки, на якісь передачі. Тим більше, що проект "1+ 1 "став для мене ще цікавіше, коли я познайомилася зі своєю партнеркою Машею Берсенєвої", - говорить Каменських.

"Ми з Марією познайомилися вже на проекті. До цього два тижні розмовляли по телефону, намагалися якось зрозуміти, які пісні ми співаємо, що робити і як. А потім вже побачилися на власні очі. Вона мені цікава. Маша Берсенєва - це теж мій чоловік . Це дуже важливо, тому що я знаю на проекті пари, які крутять носом, і страждають, і не розуміють один одного, і знаходяться в стані ... складному. Мені пощастило в цьому відношенні. я вважаю, що ми підходимо один одному. до того , як виник цей проект, ми з Потапом сиділи і я кажу: "Боже, яка вона! .." вона дуже-дуже пики зматічная, сексуальна і в неї якась божевільна енергетика. Я тоді не знала, що вона буде зі мною в парі. І ми постійно, коли побачимо її в журналі або десь на бігборді, завжди коментуємо: "Яка вона класна!" І коли мені сказали, що я буду з нею співати, подумала: ось так от, накаркав ".

Також Настя прокоментувала чутки про те, що вони з Потапом розійшлися.

"Дуже правильно нещодавно сказав Потап, оцінивши цю всю ситуацію:" Ми распадёмся тоді, коли розпадеться "Кока" з "Колою". Ось поки "Кока-Кола" існує, будуть існувати "Потап і Настя". Тому, що проект працює і він дуже хороший. У нас взагалі все круто. Ми готуємо новий альбом. Люди просто не можуть звикнути до того, що Потап насправді - продюсер, що він все пише, що він є батьком нашого проекту. Люди до цього не можуть звикнути, тому вигадують всяке. Ми на гастролях, прокинувшись вранці, слухаємо істерики наших знайомих, які всі дзвонять-дзвонять, тому що запустили таку "качку" ... І ми один на одного дивимося як ідіоти - про що це? Щороку, сезонно, завжди пишуть про те, що ми розпадається ", - говорить Настя.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: Блик І ми один на одного дивимося як ідіоти - про що це?

Дополнительная информация

rss
Карта