Католицьке Різдво вихідний день в Україні замість 2 травня - рішення Ради

  1. Орфографічна помилка в тексті:

16 листопада 2017, 11:18 Переглядів: 16 листопада 2017, 11:18 Переглядів:   Фото: Олександр Яремчук   Депутати проголосували в цілому за проект закону № 5496 про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів

Фото: Олександр Яремчук

Депутати проголосували в цілому за проект закону № 5496 про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів. "За" проголосували 238 депутатів.

Зокрема, після кількох голосувань і різних пропозицій 25 грудня - католицьке Різдво, стало вихідним днем, а 2 травня - День міжнародної праці, став робочим. Перше травня залишилося вихідним і стало називатися Днем праці замість Дня міжнародної солідарності трудящих.

Відповідна поправка в даний проект було внесено спікером Верховної Ради Андрієм Парубієм. "Прошу прийняти з правками, які озвучила глава комітету Денисова з трибуни, а також з правкою, яку я озвучив ... уявити в такій редакції - перша травня - День праці" - сказав Парубій.

Закон вступає в силу на наступний день після для опублікування. Тобто католицьке Різдво може стати вихідним вже в цьому році - якщо закон встигнуть підписати спікер ВР і президент України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні також можуть скасувати перенесення неробочих днів, якщо свято випадає на вихідний . В при цьому в Мінкульті виступили проти такої ініціативи і запропонували, навпаки, зробити вихідними днями більше релігійних свят, наприклад, Спас і Вознесіння.

З араз в Україні немає закону, який встановлює статус свят і відповідних заходів. Наприклад, для державних свят обов'язково участь в них перших осіб країни.

Як відомо, українці відпочивають більше, ніж китайці і американці, але менше, ніж французи. При цьому, за словами експертів, кількість вихідних в році впливає на економіку держав , Але з певних причин це правило не працює в Україні.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Рада зробила 25 грудня вихідним замість 2 травня". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ