Кейс заробітку на LiveJournal, «3 $ за 5 хвилин» c ЖЖ

  1. Як отримати хороший рахунок у LiveJournal
  2. Як шукати ЖЖ акаунти з тИЦ
  3. монетизація
  4. Робочий кейс
  5. Мої рекомендації і поради

Всім привіт! Кілька днів думав, ділитися цим кейсом чи ні, і все ж прийшов до того, що варто зробити подарунок початківцям манімейкерам під Новий рік! Чому? По-перше, тема вже частково спалена на деяких блогах. По-друге, мені став нецікавий цей заробіток - він більше підходить для накопичення стартового капіталу.

Заробіток заснований на продажу посилань з блогів на платформі LiveJournal. Так, люди до цих пір купують з них посилання і місцями навіть дуже непогано. Для старту з мінімальних вкладень буде потрібно всього лише разові 15 $ і 5 $ за кожні 2 місяці. Але про все по порядку.

Як отримати хороший рахунок у LiveJournal

Як ми всі з вами знаємо, ціна посилання в біржі за великим рахунком залежить від тИЦ майданчика. При відборі донорів для мене цей параметр відіграє вторинну роль, але ось для більшості горе-оптимізаторів тИЦ донора - це основоположний принцип посилального просування. Я підводжу вас до того, що для нормального заробітку потрібно ЖЖшечка з хорошим тІЦом (> 100, наприклад).

Перша принадність LiveJournal в тому, що є можливість перейменування облікового запису. Детальніше читаємо на самому LiveJournal після реєстрації.

Друга принадність: LiveJournal періодично здійснює видалення занедбаних або заблокованих акаунтів, якщо господарі ними не цікавляться тривалий час.

Натяк зрозумілий? Як я вже писав в пості про свої перші 100 доларів в мережі , ЖЖ-акаунти стали першим моїм стабільним джерелом доходу в мережі. Тему цю розворушив я сам, коли на одному з форумів побачив людину, яка продавав інформацію про акаунти з тИЦ. Кілька днів вивчав, спостерігав, а потім перейменував перший пробний аккаунт і понеслося!

Як шукати ЖЖ акаунти з тИЦ

Перше джерело звільняються акаунтів люб'язно надає нам сам сервіс LiveJournal: списки вивільнюваних акаунтів . Але там, як правило, лежить барахло, і я не користувався цією сторінкою практично для пошуку.

Другим джерелом є сторінка списку друзів будь-якого ЖЖ користувача, яка розташовується на сторінці:

  • user.livejournal.com/profile/friendlist.
Всім привіт

Зверніть увагу на перекреслені посилання - це і є питання, що цікавлять нас акаунти. Перевіряємо показники журналу, а саме тИЦ в першу чергу. Якщо все влаштовує те, беремо його на замітку. І тут знову нам на допомогу приходить LiveJournal: ми може налаштувати повідомлення по Email на той момент, коли нас цікавить аккаунт буде остаточно видалено і доступний для перейменування. Ви вже перейнялися любов з ЖЖ сервісу?

Ви вже перейнялися любов з ЖЖ сервісу

монетизація

Сподіваюся, усього вищесказаного було досить, і у вас вже з'явився ЖЖ акаунт з радує око значенням тИЦ. Трохи наповнюємо матеріалами новий блог - як правило, матеріалів 10-20 досить для проходження модерації в довідкових біржах. Ось список сервісів, де ви можете заробляти на своєму ЖЖ:

Ем ... негусто якийсь список у мене вийшов. Взагалі я починав з Блогуном, а потім повністю переключився на Ротапост, так як перший на мою думку став стихати ще року десь 2 назад. В Gogetlinks наш блог не приймуть. А більше гідних сервісів я і не можу пригадати.

Ще один нюанс: для продажу посилань необхідно активувати преміум аккаунт (5 $ на 2 місяці), щоб прибрати "rel = nofollow" з посилань на зовнішні ресурси.

Робочий кейс

Знаю, що якщо зараз не приведу приклад, то мене або завалять питаннями, або закидають помідорами в коментарях. Тому слухаємо історію однієї маленької ЖЖшечкі, яку я дав притулок і зігрів.

Жила-була ЖЖшечка з тИЦ 210, про яку зовсім не дбав господар. В один прекрасний день ЖЖшечка виявилася нікому не потрібною і самотньою, але прийшов я і дав притулок її. Наповнив її статтями будівельної тематики, підключив преміум аккаунт і влаштував працювати в Rotapost зі ставкою 140 руб. за постової, 350 руб. за статтю.

ЖЖешка знайшла нове життя, знову стала відчувати себе комусь потрібною і заробила за рік ... Втім ви і самі в змозі це підрахувати.

Втім ви і самі в змозі це підрахувати

Мої рекомендації і поради

Звучить схема красиво, але, як то кажуть, «є нюанс» і без нього нікуди - ні одні ви такі прочитали цю статтю, жоден я такий розумний був, коли сам користувався схемою. Ще рік тому, коли я активно вів полювання за блогами в LiveJournal, мені доводилося стикатися з такий-сякий, але конкуренцією: соковиті акаунти відлітали в лічені секунди.

Я теж був не промах і використовував кошти автоматизації. Скажу відразу, що для продуктивної роботи вам буде потрібно скрипт і навіть не один:

  • скрипт пошуку і перевірки тИЦ звільняються акаунтів;
  • скрипт перейменування облікового запису.

Обидва скрипта у мене були. Працювали з горем навпіл, так як досвіду написання хороших додатків у мене тоді не було. Зливати в паблік ці скрипти не буду - щоб створити природний відбір для бажаючих заробити на цій темі.

Автоматизація пошуку і відбору акаунтів - це добре, але непогано б ще й сам процес заробітку поставити на потік. У певний момент мені стало нудно і просто недозволено за часом писати всі статті самому. Так я подався в Advego, де і до цього дня можна купувати готові матеріали по 40-50 руб. Якщо пристосуватися, то обробка одного завдання (купівля статті, розміщення в блозі, вставка постового) займає близько 5 хвилин. «3 $ за 5 хвилин» - погодьтеся, звучить непогано, а?

Зараз у мене часу стало ще менше, запити стали ще більше, тому я взагалі намагаюся піти від такої рутинної роботи, як власноручне розміщення постових. Кілька акаунтів я додав Bystropost, декількома займається спеціально найнятий чоловік. Схема з Bystropost за моїми підрахунками виходить навіть вигідніше, ніж з Advego.

Ну от і все. Тема спалена. Овацій не жадаю, віддячити мене можете ставши моїм рефералом.

Чому?
Натяк зрозумілий?
Ви вже перейнялися любов з ЖЖ сервісу?
«3 $ за 5 хвилин» - погодьтеся, звучить непогано, а?

Дополнительная информация

rss
Карта