Киянка створює порцелянові троянди або ялинки з мандаринами

Колишня банкірша створює неймовірні квіти з глини https://cdn.segodnya.ua/img/article/11036/9_main_new.1515202448.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11036/9_tn.1515202448.jpg 2018 -01-06T03: 36: 15 + 02: 00 Інші новини Результат настільки реалістичний, що відрізнити від справжнього важко

Мандарини розміром в 5 копійок, ніжні проліски або весняні кульбаби. І все це напередодні Різдва. Чудо-композиції власноруч збирає майстриня Тетяна Міхно. Результат настільки реалістичний, що відрізнити від справжнього важко.

Ніжні троянди, насичено-сині волошки або помаранчеві гербери - на робочому місці Тетяни Міхно, як в квітковій крамниці. Відрізнити флокси або ромашки від "живих" з першого погляду важко. Колишній банкір уже п'ять років власноруч робить кожну рослину або ягідку з холодної порцеляни.

Інструмент в руках Тетяни, ніби чарівна паличка, за лічені хвилини шматочок полімерної глини перетворюється у витончений пелюстка або декор для різдвяного вінка.

На порцелянової красі можна і заробити, ціни стартують від 200 гривень і вище. Наприклад з мандаринами коштує 500 гривень, різдвяні композиції від 1000 і вище.

Весняний кульбаби просто на Різдво. Виглядають, як справжні, от тільки не пахнуть. А простояти можуть і 10 і навіть 20 років.

Своїми секретами створення квітів і ягід майстриня ділиться з усіма охочими

Порцелянові троянди або ялинки з мандаринами - відмінна заміна справжнім, каже майстриня, тому такі композиції радить дарувати на щастя.

Нагадаємо, що киянка створює унікальні арт-прикраси і мріє, щоб їх носив Тім Бертон .

Також ми писали, що майстриня з Києва робить для бійців тризуби, а гільзи перетворює в "вази для кропу" .

Ще одна киянка створює диво-риб і казкових істот із пластику й вовни .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку