Київстар першим в Україні надав клієнтам необмежений доступ до соцмереж, музики та відео

Ви любите дивитися фільми вечорами після роботи, навчання, або просто у вільний час? Для цього зовсім не обов'язково перебувати вдома - тепер можна відкрити на смартфоні фільм, який сподобався саме з того моменту, на якому зупинилися, і продовжити перегляд, не турбуючись про трафік.

А як щодо музики, соцмереж і месенджерів? Уявіть, ви їдете по своїх справах, і за півгодини, проведених в маршрутці, встигаєте прослухати останні музичні хіти. Тепер за любов до музики не потрібно платити - з квітня Київстар пропонує абонентам безлімітний трафік на цілий ряд стріммінгових сервісів. Сподобалися пісні можна відразу порадити друзям і слухати їх разом.

За даними національного телеком-оператора, сьогодні в світі тільки 10% всіх користувачів "Стрім" музику. І ця кількість стрімко збільшується з кожним роком. Щоб абоненти могли використовувати весь функціонал смартфонів і не переживати за витрачений трафік, Київстар відкрив необмежений доступ до соціальних мереж, музиці, відеофайлами. У кожному пакеті - свої тематичні додатки, список яких постійно доповнюється. Така лінійка тарифів з'явилася, завдяки партнерству з великими провайдерами контенту.

В рамках пакетів "Київстар Онлайн +" і "Київстар Онлайн Екстра" представлені Megogo, Zvooq, Яндекс.Музика , Viber, WhatsApp і багато інших. Крім того, оновлені тарифи Київстар містять великий пакет інтернет-трафіку (від 4 000 мегабайт).

За даними експертів, з кожним роком кількість "відеострімеров" також зростає. За минулий рік, завдяки партнерству з Київстар, кількість користувачів стріммінгових сервісів виросло в п'ять разів. Користувачі піратських програм все частіше звертають увагу на легальні сервіси. Причини прості - ці сервіси включають багато безкоштовних можливостей, вони більш зручні у використанні і безпечні (не потрібно переживати про те, що улюблені фільми або відео раптово зникнуть).

Володарі смартфонів все частіше дивляться фільми і слухають музику, перебуваючи в автомобілі, ресторані, на дачі, в гостях, фітнес-залі, транспорті, салоні краси, на рибалці. Також українці використовують програми для стриммингу, щоб дивитися улюблені передачі. До речі, за даними компанії "Megogo.net", найбільш популярними ТВ-шоу серед їх користувачів є "Холостяк" і "Зважені та щасливі". А за інформацією експертів Zvooq найпопулярнішими виконавцями, чиї пісні слухають користувачі сервісу, виявилися Mot, Loboda, Alekseev, Ленінград і Timati.

До останнього часу мобільний трафік був занадто дорогим для перегляду відео, але ситуація швидко змінюється. Наприклад, кількість переглядів телепрограм і відео за запитом на платформі Megogo збільшилася на 15%.

"На даний момент нашими послугами користується від 5 до 7% мобільних користувачів в Україні. Ми надаємо близько 85% безкоштовного контенту з рекламою 3 100 фільмів, 1 400 мультфільмів, 700 серіалів, 160 телеканалів і багато іншого. Всі ці можливості тепер доступні і користувачам смартфонів, підключеним до Київстар. Це лідер на українському телеком-ринку, з великою кількістю абонентів і якісним 3G. Тому ми очікуємо отримати від нового співробітництва десятки тисяч платоспроможною аудиторією і сотні тисяч нових лояльних користувачів мобіл ьного інтернету ", - розповідає Іван Шестаков, директор по маркетингу" Megogo.net ".

Партнерство з провайдерами контенту давно стало популярним у телеком-операторів в Європі. Але в Україні ця практика досі не була реалізована. В основному, абонентам пропонували нульовий трафік на соцмережі та месенджери, пару онлайн-ігор і додатків на зразок Яндекс.Карти і Easypay. А ось безлімітні відео і аудіо-програму для смартфонів були недоступні українським користувачам. Вперше на українському ринку їх представив Київстар.

Відзначимо, що запуск інноваційної лінійки тарифів став знаковим для компанії. Адже саме Київстар був першим вітчизняним оператором, який запропонував тарифи з безлімітними соціальними мережами.

Тисни! підписуйся ! Читай тільки краще!

Ви любите дивитися фільми вечорами після роботи, навчання, або просто у вільний час?
А як щодо музики, соцмереж і месенджерів?

Дополнительная информация

rss
Карта