«Київстар» представив революційні тарифи

Всі тарифи мають регіональні варіації, які враховують потреби жителів різних областей України

5 квітня "Київстар" представив революційні тарифи: ще більше дзвінків, мегабайт інтернету, безлімітний доступ до соцмереж і мессенджерам, а крім того, музика і відео без плати за використаний трафік. Про це " ДС "Повідомили в прес-службі компанії.

Так, в тарифі "Розмови" - безлімітні дзвінки в мережі і 30 хвилин щомісяця на номери інших мобільних операторів.
"А якщо потрібен інтернет, можна підключити тариф" Розмови + ", де додатково надається безлімітний інтернет на швидкості 2G і 100 Мб на швидкості 3G в подарунок", - йдеться в повідомленні.

"Тариф" Онлайн "- соціальні мережі, популярні месенджери, Wikipedia онлайн без плати за мегабайти. Також абоненту надаються безлімітні дзвінки в мережі" Київстар ", 60 хвилин на інші мережі і 2000 Мб для інших послуг мобільного інтернету. Ще більше можливостей в тарифі" онлайн + ": крім необмеженого доступу до соціальних мереж, можна користуватися аудіострімінгом без плати за трафік, а також отримувати щомісяця 4000 Мб для інших послуг мобільного інтернету, 100 хвилин на інші мережі та необмежені дзвінки на номери" Київстар ", - уточнюється в сообще ії.

Тариф "Онлайн Екстра" враховує потреби в різних видах спілкування. Це відео та музика онлайн і соцмережі без плати за використані мегабайти. А також 6000 Мб для інших інтернет-послуг, 300 хвилин на інші мобільні мережі, необмежене спілкування в мережі "Київстар" і навіть 500 SMS на всі мобільні мережі України.

Варто відзначити, що всі тарифи мають регіональні варіації, які враховують потреби жителів різних областей України в спілкуванні з абонентами інших мереж, і доступні абонентам передплаченого зв'язку.

"Стартові пакети з новими тарифами вже в продажу, а абоненти, що підключилися до 5 квітня, можуть на них перейти: заявки приймаються за номером 477 * 1", - повідомили в компанії.

"Яскраве і різноманітне спілкування - ось що робить наше життя змістовною і цікавою. Тому" Київстар "розробив прості та інноваційні тарифи, щоб абоненти отримували максимум від життя. Клієнти хочуть дивитися відео на ходу, вільно слухати музику, не рахуючи мегабайти. Наші нові тарифи повністю задовольняють ці потреби ", - говорить Святослав Горбань, директор з маркетингу" Київстар ".

ДОВІДКА

"Київстар" - український оператор телекомунікацій, надає послуги зв'язку і передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, в тому числі 3G. Послугами оператора користуються 25,4 млн абонентів мобільного зв'язку і близько 810 тис. Клієнтів фіксованого інтернету.

Акціонери "Київстар" - міжнародна група VimpelCom Ltd. (Офіс в Нідерландах), акції якої знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

"Київстар" є однією з провідних компаній телеком-ринку України і лідером за кількістю клієнтів. Мережа "Київстар" охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. Сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбереж. Волоконно-оптична мережа "Київстар" для швидкісної передачі даних має загальну довжину понад 47 тисяч кілометрів і ємність зовнішніх каналів понад 620 Гбіт / с.

"Київстар" понад 17 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків і одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією.

Більше новин про суспільні події і соціальні проблеми України читайте в рубриці Суспільство