Книга "Empire V" - Пєлєвін Віктор - Читати онлайн - Завантажити fb2, rtf, epub - Купити, Відгуки - Літмір

Empire V

*. *. 98.142

Яскрава, динамічна книга, з тонко помічена філософією нашого світу, з напуском гламур і дискурс і нескінченної іронією. Раптовий світ дивних лякають істот, який виявляється досить-таки чесним відображенням нашого реального світу: плазуни халдеї, нічого не наздоганяють обивателі і любителі смоктати баблос.
І ось ти підбираєшся до кінця книги, в нетерпінні дізнатися кінець історії, а вірніше переконатися, що ти все вірно передбачив і так воно зараз і буде, а в підсумку залишаєшся в повному здивуванні від непередбачуваності кінцівки.
Твір дуже сподобалося. Я радий, що попереду у мене ще багато твір метра, а значить купа радості від гострої іронії, безліч цікавих думок і можливості поворушити мізками.

Оцінив книгу на 10

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 186.145

У мене залишилося дуже неоднозначне враження про книгу. Довелося пробиратися через такі нетрі вітеіватих авторських думок, виведених ажурним стилем, пріукарашенних розсипом столичних фішечек, значення яких так і залишилося для мене туманно. Не можу сказати, що зрозуміла все задумки автора. Ці вампіри виявилися складно влаштованими з читаних раніше, але мій "розум Б" отримав свою порцію їжі.
До останнього розділу не збиралася братися за другу частину, фактично домучівая книгу з упертості. Але кінцівка заінтригувала. Мабуть візьмуся за наступний том.

Оцінила книгу на 7

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 143.34

читала з іншого ресурсу ...
книга являє собою вампірську кастанедовщену якусь))) все ж важко книгу упорядкувати в струнку картину світу (принаймні для мене), все на межі божевілля, имхо
snuff справив на мене більше враження))

Оцінила книгу на 9

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

{ "B": "86678", "o": 30}

Дополнительная информация

rss
Карта