Книга "Чаклунка" - Грегорі Філіпа - Читати онлайн - Завантажити fb2 - Купити, Відгуки - Літмір

чаклунка

Виберіть формат скачування:

Коли поплічники короля Генріха VIII підпалюють монастир, в якому Еліс щасливо жила останні кілька років, дівчині вдається втекти від мародерів і вбивць. Не знаючи, де сховатися колишньої черниці під час релігійних гонінь, вона змушена повернутися до своєї прийомної матері Море, місцевої знахарки. Мора навчає її своєму ремеслу, і незабаром Еліс стає її помічницею. Однак вона переймає від прийомної матері не лише знання трав і зілля, а й уміння використовувати темні сили чаклунства. Після того як їй вдається вилікувати лорда Х'ю, господаря всієї округи, він залишає її в своєму замку. Несподівано для себе Еліс закохується в його сина, молодого лорда Хьюго. Забувши про свої добрі наміри вести святе життя, вона вирішує вдатися до будь-яких засобів, щоб круто змінити свою долю.

Філіпа Грегорі - одна з найпопулярніших сучасних англійських письменниць. Її блискучі історичні романи про англійських королів і королев перекладені багатьма мовами, а роман «Ще одна з роду Болейн» став світовим бестселером і екранізований (в головних ролях Скарлетт Йохансон і Наталі Портман).

Вперше російською мовою!

Поділитися: Поділитися:   : 0 Мій статус книги: : 0 Мій статус книги:

*. *. 197.94

Вирішила прочитати всю серію "Тюдори" Філіппи Грегорі з початку і до кінця після випадкового прочитання роману "Спадщина роду Болейн". Всі книги автора читаються легко. Повністю занурюєшся в ту епоху, епоху красивих нарядів і придворних інтриг. Але якого ж було моє здивування, коли я почала читати "Чаклунку". Ця книга викликає зовсім інші емоції. Встигла випробувати і жах, і відраза, і жалість до персонажів книги. "Чаклунка" абсолютно не схожа на інші романи цієї серії. Я не шкодую про прочитання. Але і рекомендувати її друзям не буду.
Після прочитання хорошої книги я зазвичай подумки ще кілька днів занурена в думки про прочитане, згадую, аналізую. Але цю книгу я згадувати не хочу ... Було цікаво читати, але не зовсім приємно.

Оцінила книгу на 8

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 103.51

Сподобалася, несподівана кінцівка ...

Оцінила книгу на 8

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 173.168

Після перших двох книг з цієї серії даним твором розчарована: багато повторень і таких подробиць, ніби читаєш дешевий жіночий роман. Читається легко, але другий раз точно не стану.

Оцінила книгу на 5

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 75.121

Це не перша книга Грегорі, яку я прочитала, але мабуть - найбільш невдала. Було кілька цікавих сцен, які зацікавили, але так в загальному слабо. Головна героїня викликає огиду вже до середини книги, а без гідної героїні або героя і сюжет блякне. Книга фактично ні про що.

Оцінила книгу на 4

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 211.199

Книга місцями жахлива і огидна, але є в ній якась особлива атмосфера. А кінець взагалі несподіваний і справедливий. Не шкодую, що прочитала її.

Оцінила книгу на 9

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 162.137

Я вражена цією кінцівкою. Настільки несподівано, що просто здається неймовірним. Саме кінцівка показала, що таки да, я читаю книгу Грегорі Філіппи і що тільки тепер по-справжньому зрозуміла головну героїню.

Оцінила книгу на 10

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 21.173

Приголомшлива книга! Дуже несподіваний кінець, ніколи б не подумала, що головна героїня так надійде, судячи з її амбіціям !!! Раджу прочитати ...

Оцінила книгу на 10

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 46.200

не розумію як у такій відмінній книги може бути такий низький рейтинг!
Філіпа Грегорі відмінний письменник,
пише доступною мовою, як ця книга могла комусь не сподобатися! таке неможливо.
Читати Чаклунку обов'язково потрібно.

Оцінила книгу на 10

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

{ "B": "150839", "o": 30}