Книга "Практичний курс Трансерфінга за 78 днів" - Зеланд Вадим - Читати онлайн - Завантажити fb2, rtf, epub - Купити, Відгуки - Літмір

Практичний курс Трансерфінга за 78 днів

У цій книзі викладено 78 основних принципів Трансерфінга.

Трансерфінг - потужна техніка управління реальністю. Людина отримує можливість змінювати долю на власний розсуд.

Якщо вам не знайомі принципи Трансерфінга, то завдяки цій книзі ви можете пройти курс управління реальністю за 78 днів.

Це знання відкриє вам очі на ілюзорність зовнішнього світу. Ви зрозумієте, що реальність не існує сама по собі. У кожен момент часу з безлічі варіантів рішень ви здатні вибирати єдино правильний, завжди досягати поставленої мети і вирішувати, яким подіям бути, а яким ніколи не бути у вашому житті. Матеріалісти займаються тим, що долають перешкоди, які самі ж створюють, а ідеалісти витають у хмарах і мріях. Ні ті, ні інші не вміють керувати реальністю.

Ви - навчитеся!

Поділитися: Поділитися:   : 0 Мій статус книги: : 0 Мій статус книги:

*. *. 4.248

Для повного розуміння суті Трансерфінга реальності, звичайно, варто прочитати всю його версію, яка складається з декількох книг.
Ця версія підходить для знайомства з Трансерфінга або ж для людей, які вже познайомилися з усіма п'ятьма ступенями і готові почати працювати над своїм життям. У цій книзі (можна сказати, практичному курсі) розповідається про самих базових поняттях про Трансерфінг, поданий самий смак для оперативного опрацювання. Тільки, це заняття не для ледачих. Тут потрібна регулярність в читанні і виконанні поставлених завдань в книзі.
Сама книжка і толк від неї безцінні, але я ледащо, остигають швидко. Тому мені допомагають ще курси трансерфінг центру (про нього Зеланд в своїх книгах пише). Так я швидше і ясніше сприймаю книги Вадима Зеланда. Коротше кажучи, ця книга для людей, які хочуть і готові змінювати своє життя і йти дорогою до душі. За 78 днів у вас цілком може вийти стати щасливим. Як це зараз виходить у мене)))))

Оцінила книгу на 10

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 83.116

Прочітітав "Простір варіантів", від цієї книги я очікувала набагато большего.По суті велика частина міститься в цьому документі є в "Просторі варіантів".

Оцінила книгу на 6

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 19.79

хороша книга. Дякуємо!

Оцінила книгу на 9

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 212.244

Оцінила в 10 балів, продовжую вчитися !!! Здорово !!!

Оцінила книгу на 10

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 166.166

Дякую за книгу. Останнім часом багато стало доступно багато інформації по темі езотерики, але далеко не все можна віднести до застосовуваним на практиці. Дане ж посібник дозволяє відразу приступити до зміни свого життя! Ще раз виличезне Дякую!

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

{ "B": "107112", "o": 30}