Книга "Слово воїна" - Прозоров Олександр - Читати онлайн - Завантажити fb2, txt, rtf, epub - Купити, Відгуки - Літмір

слово воїна

*. *. 3.42

Прочитав всю серію рази 3. І це незважаючи на понад 20 книг в серії. Чудовий письменник. Перша книга більше схожа на казку, на відміну від просоченої мороком і безвихіддю другий. І обидві гарні по-своєму.

Оцінив книгу на 10

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 221.10

Вся серія проекрасна! Змушує багато про що задуматися, переосмислити - знаючі люди зрозуміють. Після прочитання електронної версії купила всі 18 в паперовому варіанті. Тепер це мій улюблений письменник. Раджу прочитати серію Білий вовк - не гірше!

Оцінила книгу на 10

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 222.44

Дуже подобається як пише Прозоров. Можна історію Стародавньої Русі вивчати. Классно !!!

Оцінила книгу на 10

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 51.238

неплохо.інтересно, що далі ...

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 2.174

Прочитав всю серію, відмінно!

Оцінив книгу на 10

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 60.205

Куплена вся серія в папері. Прочитана і подарована ...

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 120.68

Прочитав всю серію. На мою автор її розтягнув і останні книги серії вже написані абияк ледве дочитав.

Поділитися: Поділитися:   : 0 : 0

*. *. 36.144

серія хороша і написана дуже захоплююче, але після 7 книги рр починає різко тупеть і забувати навіть те що застосовував раніше будучи мене досвідченим. Зараз читаю 13 книгу і місцями просто кидаю книгу заспокоююся від дій рр, роблю перерву а потім читаю далі (більше зі звички не кидати серію раз вже почав читати, але тут автор добре пише і терплю що б дізнатися чим скінчиться справа а тупість рр терплю, може у письменника своє бачення логіки, терпіння до жінок і їх примх) зарегиться тільки що б написати відгук.
При цьому рр не дурень і знаходить вихід вельми оригінально, авторові не відмовиш в оригінальності рішення сюжетної лінії і книги наповнені подіями досить щільно, немає тупого перерахування робочого процесу. Але багато вчинків рр просто дратують, хоча дівчатам сподобається таке терпіння до їх закидони з боку головного героя.
Коротше в цілому серія дуже непогана і моя оцінка десь 7, але місцями 10 це де герой смів і непохитний. Він не ідеальний, чи не супермен буває помиляється але не сумує, бореться до кінця і більше перемагає за рахунок свого розуму і спритності.
Що буде далі поки не прочитав але будемо потихеньку мучити з перервами, сподіваюся рр НЕ буде тупеть далі інакше буде важко мені добити серію (не звик я кидати недочитаними книги)
Це моє суто суб'єктивна думка про цю серії і смаки у всіх різні, так що прочитайте самі і вирішіть як оцінити. Але принаймні варто почати читати!
Ну ось дочитав і від серії тільки хороші враження на рахунок затягнув не знаю,
особливо не видно, з часом прочитаю ще рас. Зазвичай книга трохи по іншому читається у 2 рас,
ось думаю сказати що був кілька різкуватий в оцінці прочитаного, потім прочитавши кінцівку я простив автору все !!! тепер моя оцінка 9
рекомендую до прочитання не пошкодуєте свого часу, письменників з таким стилем викладу замало, на жаль в основному пишуть невеликим набором штампів і цього більшість на просторах Нетан.

+ Показати відповіді 1Поділитися: + Показати відповіді 1Поділитися: : 0: 0

{ "B": "217998", "o": 30}

Дополнительная информация

rss
Карта