Кодування на схуднення від переїдання - відгуки гіпноз

 1. Кодування для схуднення: суть методу
 2. Поширені міфи про кодування
 3. Міф № 1: його можуть виконати тільки екстрасенси
 4. Міф № 2: після процедури людина стає залежною від фахівця, який його закодував
 5. Міф № 3: кодування - це диво, після якого можна назавжди забути про дієти
 6. Міф № 4: для кодування використовується 25-й кадр
 7. Міф № 5: кодування може зруйнувати психіку
 8. Так в чому ж полягає правда про кодування?
 9. Відгуки про кодування для зниження ваги

Ви перепробували вже все способи схуднути? Виснажливі тренування і жорсткі дієти? Сучасні розрекламовані принципи харчування і «чудодійні» пігулки? І нічого не допомагає?

І нічого не допомагає

Тоді, можливо, все, що вам потрібно, - це кодування на схуднення.

Так, не дивуйтеся, виявляється, крім кодування від алкоголю , Прийому наркотичних засобів або куріння, є ще й кодування від бажання постійно вживати їжу.

Отже, чи можливо схуднення за допомогою кодування? У чому полягає цей метод?

Відповідаємо на всі ці питання разом з сайтом «Красива і Успішна», а також наводимо відгуки тих, хто вже випробував цей метод на собі!

Кодування для схуднення: суть методу

Суть цього методу для схуднення полягає в психотерапевтичному впливі. Ні для кого не секрет, що лікар-психотерапевт може ефективно позбавити від багатьох психічних розладів, фобій, неврозів, затяжних депресій. За допомогою психотерапії лікуються і найрізноманітніші харчові розлади типу переїдання, булімії , анорексії і т.п.

Так чи може ж той же лікар-психотерапевт вилікувати постійну тягу до їжі і «закодувати» наш мозок на те, щоб споживати менше їжі, є корисні продукти, харчуватися раціонально і правильно? Відповідь: може!

Кодування для схуднення проводиться тільки досвідченими лікарями, які працюють багато років не тільки з даного профілю. Тому намагайтеся не потрапити на вудку шарлатанів, що видають себе за «носіїв дару божого»! Можливість закодувати людини - це ніяк не дар згори, це науково обгрунтований підхід впливу на психіку людини. Але психіка і наш мозок, нервова система - річ дуже тендітна, а тому потрібно обов'язково вибрати найкращого фахівця з перевіреними рекомендаціями.


Поширені міфи про кодування

Кодування на схуднення сьогодні обросло безліччю міфів, які сайт sympaty.net постарається розвіяти, щоб докладніше розібратися в суті такого методу.

Завантаження ...

Міф № 1: його можуть виконати тільки екстрасенси

Ми вже сказали вище про те, що кодування виконується фахівцями в області психотерапії. Екстрасенсорні можливості тут не грають ніякої ролі, так само як і «викочування яйцем», «змови на травах» та інші народні способи.

Міф № 2: після процедури людина стає залежною від фахівця, який його закодував

Деякі фахівці пропонують провести гіпноз. Інші ж впливають на пацієнта за допомогою емоційно-стресової терапії. І гіпнотерапія, і другий підхід матимуть успіх. Але все це засноване виключно на навіювання, а ніяк не на придушенні волі людини. Спеціаліст вселяє пацієнтові, що йому необхідно менше їсти, щоб схуднути, тільки і всього.

Міф № 3: кодування - це диво, після якого можна назавжди забути про дієти

А ось і ні! За допомогою цього ви як раз і навчитеся харчуватися правильно, обмежувати себе у вживанні різних шкідливих продуктів, змініть харчові звички. По завершенню дії навіювання ви можете повернутися до звичайного режиму харчування і поправитися знову або ж продовжувати харчуватися правильно і тримати себе в формі постійно.

Міф № 4: для кодування використовується 25-й кадр

Ефективність 25-го кадру поки ще не доведена науково. Він іноді застосовується фахівцями, але власне 25-й кадр закодувати не може, він може тільки допомогти навіюванню, що не в їжі головний сенс життя.

Міф № 5: кодування може зруйнувати психіку

Як ми вже згадували вище, і гіпнотерапія, і емоційно-стресова терапія - це основні методики для схуднення. Вони застосовуються фахівцями з різних країн в боротьбі проти різних розладів вже десятиліттями, і побічних ефектів поки що ніхто не виявив.

Так в чому ж полягає правда про кодування?

Закодуватися можна всього за один сеанс, і це буде ефективним, адже в процесі будуть використовуватися одномоментні методи, які внушат пацієнту їсти менше і знизити інтерес до шкідливої ​​їжі. Але експерти радять пройти кілька сеансів, які не тільки закріплять ефект, але і вирішать проблему того, що ви об'їдалися раніше, допоможуть вам позбутися від невдоволення собою і страху переїдання в майбутньому. Якщо ви знайдете дійсно хорошого фахівця, який буде проводити кодування на схуднення, можливо, він допоможе вам розібратися в істинних причинах ожиріння, і після цього ніяке кодування вам вже не знадобиться, ви зможете впоратися з схудненням самостійно.

Правда полягає також і в тому, що кодування від переїдання для схуднення працює не вічно. Згодом його дія закінчується, і ви повертаєтеся до свого нормального стану. Тобто, бажання з'їсти більше буде з'являтися, бажання з'їсти щось шкідливе - теж. І як з цим далі боротися, вирішуєте тільки ви самі. По суті, час кодування (воно буде індивідуальним в кожному конкретному випадку) дозволяє перебудувати свої харчові звички і почати харчуватися правильно і в подальшому.

Але якщо після зниження ваги ви знову повернетеся до попереднього режиму прийому їжі, і вага теж повернеться до вас.

Відгуки про кодування для зниження ваги

Робити чи не робити кодування - залежить тільки від вас самих. Це досить серйозний крок, і зважитися на нього складно. Але якщо ви перепробували все, можна ризикнути. У будь-якому випадку, не заважає дізнатися, що говорять ті люди, які вже спробували кодування. Ми зібрали відгуки реальних людей, і ось що вони говорять.

 • З самого дитинства я була дуже пухкою, і в ранньому дитинстві, і в підлітковому віці. Ніякі дієти мені не допомагали, я позбавлялась на час від декількох зайвих кілограмів (що не було навіть помітно стороннім), а потім зривалася , Знову їла все підряд і набирала ще більше. У 25 років мені все це набридло, тому я вирішила закодуватися, адже ефект від цього обіцяли просто приголомшливий. Кодували мене за допомогою гіпнозу, обіцяли, що кодування буде тривати близько 3 місяців. За цей термін я втратила 15 кілограмів і стала виглядати значно краще. Після цього часу я поправилась знову на 5 кілограмів, але намагаюся тримати себе в руках. Оксана.
 • Завжди вважала, що кодування - це шарлатанство чистої води. Але у мене не було виходу. У свої 36 я виглядала на всі 50, а то і більше. Низького зросту і з виступами у всіх потрібних і непотрібних місцях ... У мене не було чоловіка, і я зважилася змінити повністю і зовнішність, і спосіб життя. Для початку потрібно було схуднути, і я вибрала найпростіший, на мою думку, спосіб - кодування. Ефект від процедури я відчувала буквально тиждень, можливо, це було самонавіювання, а потім я знову зірвалася на важку їжу. Набагато ефективніше дотримуватися дієти і займатися спортом! Марина.
 • Відразу кажу, що кодування мені не допомогло анітрохи. Ніякого ефекту! Це просто шарлатанство і спроба заробити на тих, хто в розпачі. Мені багато хто говорив, що я потрапила не на того фахівця, але більше на цю вудку я не Клюні! Ангеліна.
 • Дорогі дівчата, важливо пам'ятати, що без ваших власних зусиль кодування не дасть ніяких результатів. Психотерапевт, який проводив для мене гипнотерапию, спочатку детально розібрався в проблемі переїдання в моєму випадку. І паралельно з сеансом гіпнозу він підтримував мене і надалі. Мені довелося сісти на дієту і зайнятися спортом. Так що, можливо, кодування - це лише 50% успіху або просто поштовх до того, що ви починаєте працювати над собою. Ганна.

Ось такими відгуками діляться жінки, які спробували кодування на собі. Звичайно, скільки людей - стільки й думок. У будь-якому випадку, збираючись провести кодування, варто вивчити детально це питання і вибрати дійсно хорошого фахівця.

---
Автор - Тетяна Мальцева, сайт www.sympaty.net - Красива і Успішна
Копіювання цієї статті заборонено!

Виснажливі тренування і жорсткі дієти?
Сучасні розрекламовані принципи харчування і «чудодійні» пігулки?
І нічого не допомагає?
Отже, чи можливо схуднення за допомогою кодування?
У чому полягає цей метод?
Так чи може ж той же лікар-психотерапевт вилікувати постійну тягу до їжі і «закодувати» наш мозок на те, щоб споживати менше їжі, є корисні продукти, харчуватися раціонально і правильно?
Так в чому ж полягає правда про кодування?

Дополнительная информация

rss
Карта