Колекційні моделі машин на аукціоні eBay.

 1. Пояснення до лістингу
 2. Пошук колекційних моделей машин на eBay за різними критеріями
 3. Що потрібно враховувати при покупці колекційних Модей машин на eBay

Колекційні моделі машин - одна з найпопулярніших категорій на аукціоні eBay (США)

Колекційні моделі машин - одна з найпопулярніших категорій на аукціоні eBay (США). Представляємо вам лістинг в реальному часі містить товари з цієї категорії. У лістингу представлені лоти торги на яких ще не завершені.

Читайте також:
Ціни на аукціоні eBay. Real-Time листинги .
Алгоритм покупки на аукціоні eBay .
Обмін досвідом. Звіти про покупках

Представлений вашій увазі лістинг містить пропозиції колекційних моделей машин. Стартова ціна на лоти коливається від $ 0 і вище. Якщо вас зацікавив будь-якої лот - вам достатньо натиснути на відповідне посилання або картинку і ви потрапите на сторінку аукціону eBay, де зможете ознайомитися з детальний описом товару, фотографіями, ходом торгів на даний товар, деталями доставки і оплати, задати питання Продавцю. Переглядаючи лоти не забувайте, що eBay - це Мекка для колекціонерів з усього світу, а категорії містять подібні товари на аукціоні вкрай популярні і більшість лотів продається протягом доби і якщо ви побачили товар, який викликав ваш інтерес - дейлайте ставку (її в разі чого потім можна відкликати), а якщо будете зволікати - товар можуть купити.

Не забувайте, що для того, щоб повноцінно брати участь в торгах на онлайновому аукціоні eBay, робити ставки, листуватися з Продавцями щодо виставлених товарів і т.д. - необхідна реєстрація на сайті аукціону, яка проста, безкоштовна, але має свої нюанси. Радимо вам перед тим, як почати вивчати листинги, стати повноправним членом аукціону eBay (членство, як і реєстрація безкоштовні) вивчивши розділ « Реєстрація " на нашому сайті.

Пояснення до лістингу

Запропонований вашій увазі лістинг з онлайнового аукціону eBay містить пропозиції колекційних моделей машин.

 • «Buy It Now» - продаж товару за фіксовану ціну (без торгу).
 • «Bids» - кількість вже надійшли ставок на лот.
 • «Time Left» - час, який залишився до закінчення даних торгів.
 • «View all (кількість) items ...» ця посилання дозволить Вам подивитися всі пропозиції в даній категорії.

Пошук колекційних моделей машин на eBay за різними критеріями

Ви можете здійснювати пошук лотів з пропозиціями колекційних моделей машин на сайті аукціону eBay за необхідне вам критеріям. Просто виберіть потрібний зі списку. Інші критерії пошуку ви можете задати безпосередньо на сайті eBay.

Що потрібно враховувати при покупці колекційних Модей машин на eBay

Тут викладені найбільш важливі аспекти, які, потрібно враховувати при покупці на аукціоні eBay колекційних Модей машин:

 • Якщо у Вас виникли питання щодо будь-якого товару, - попередньо зв'яжіться з Продавцем через спеціальну форму (Ask a question) на сайті eBay, посилання на яку є на сторінці з описом будь-якого лота і обов'язково уточніть всі деталі. Щоб задати питання Продавцю вам доведеться зареєструватися на аукціоні і авторизуватися (ввести свої логін і пароль).
 • Не бійтеся робити ставки на аукціоні eBay - будь-яку ставку, потім можна відкликати. А якщо будете зволікати, то зацікавив вас товар можуть купити.
 • Не забувайте, що аукціон eBay - це не звичайний магазин і покупка товарів на ньому має свої особливості. Читайте нашу статтю: Алгоритм покупки на аукціоні eBay .
 • Практично всі продовця приймають оплату за допомогою платіжної системи Paypal. Дізнатися докладніше про її роботі, особливості, отримати відповіді на найбільш поширені запитання Ви зможете прочитавши наше керівництво: « Працюємо з платіжною системою Paypal ».
 • Колекційні моделі автомобілів Ви можете купити на аукціоні eBay (США), як самостійно, так і за допомогою посередницьких компаній, які візьмуть на себе всі питання пов'язані з оплатою товару, його доставкою, страховкою і т.д.
 • Стати повноцінним користувачем найбільшої торгової площадки в світі під назвою: онлайновий інтернет аукціон eBay, вам допоможе наша електронна книга: « Аукціон eBay. Повний російське опис ».
 • Цікавлячись різними товарами пам'ятайте, що є не тільки американська філія аукціону eBay. eBay-Канада і eBay-Німеччина також представляють для жителів СНД великий інтерес.