Коли вартість Google Glass впаде з $ 1500 до $ 299

Поточна роздрібна ціна наголовного дисплея Google Glass з підтримкою Android, WiFi, 12 ГБ пам'яті, відео 720p і фото 5 МП - $ 1500.. Віддати півтори тисячі доларів за очки з дисплеєм не кожен собі дозволить, тим більше що і продаж гаджетів здійснюється по инвайт . До теперішнього часу продано всього лише близько 8000 примірників Google Glass.

На щастя, «зняття вершків» з багатою аудиторії триватиме недовго, і досить скоро вартість Google Glass почнуть знижувати. Незалежний аналітик з інституту Topology Research вважає, що для масового ринку ціну знизять до $ 299 .

Спеціаліст по ринку переносної електроніки Джейсон Тсай (Jason Tsai) пояснив, що дисплей виробництва тайванської компанії Himax Display Inc. буде коштувати 30-35 доларів. Це найдорожча деталь Google Glass.

22 липня компанія Google оголосила про покупці пакета 6,3% акцій Himax Display . Тайванська фірма виробляє LCoS-проектори на кремнієвих мікросхемах і готові модулі, які можна використовувати в гаджетах на кшталт Google Glass, Наголовна дисплеях і кишенькових проекторах.

«Ми припускаємо, що носяться пристрої продемонструють першу потужну хвилю зростання в найближчі 1-3 роки, - каже Джейсон Тсай, - завдяки своїм інноваційним функціям, а потім почнеться наступна фаза дуже швидкого зростання, коли ринок дозріє». За прогнозом Topology Research, продажу подібних гаджетів на світовому ринку виростуть з $ 1,2 млрд в 2011 році до $ 18,3 млрд в 2018 році. Сюди відносяться не тільки окуляри, але і «розумні» годинник та інші носяться комп'ютери.


Годинники Motorola MotoActv з 8 ГБ пам'яті, тачскріном, GPS, WiFi і Bluetooth вийшли на ринок в 2012 році за ціною $ 199

Інша аналітична компанія IHS Inc. прогнозує, що продажі комп'ютерних очок можуть збільшитися на 150% в цьому році до 124 тис. штук., а до 2016 року очікується зростання продажів до 10 млн пристроїв на рік.

Дополнительная информация

rss
Карта