Комбінацію Ctrl + Alt + Delete придумали випадково

Ctrl + Alt + Delete - одна з найвідоміших комбінацій клавіш. & Nbsp;

Фото: & nbsp; nicefun.net

Колишній інженер IBM, програміст Девід Бредлі поділився спогадами про те, як ними була придумана комбінація клавіш Ctrl + Alt + Delete, яка запускає перезавантаження системи, пігут Imena.ua .

За словами Бредлі, комбінація "народилася" навесні 1981 року в ході розробок нового ПК для IBM. Роботи йшли досить нагальними темпами, так як компанія хотіла встигнути випустити свій комп'ютер одночасно з виходом на ринок комп'ютерів їх прямих конкурентів - Apple і RadioShack.

У разі будь-якого програмного збою в ході робіт доводилося неодноразово перезавантажувати комп'ютер. Відлік часу йшов буквально на хвилини, а кожна перезавантаження забирала дорогоцінний час. На певному етапі хтось із розробників в люті гримнув руками по клавіатурі і запропонував призначити окрему комбінацію клавіш для перезавантаження.

Читайте також: Windows дозволить входити в систему за допомогою відбитків пальців

За іронією долі, його руки припали на три клавіші - ті самі Ctrl + Alt + Delete виявилися комбінацією, яку неможливо було натиснути незграбним рухом. Реалізація ідеї відняла приблизно десять хвилин. При цьому розробники планували прибрати її з фінальної версії комп'ютера, але в метушні про це забули.

Пік популярності комбінації Ctrl + Alt + Delete припав на початок 1990-х, коли користувачі зіткнулися з "синім екраном смерті" - збоєм в операційній системі Microsoft Windows.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Дополнительная информация

rss
Карта