Комп'ютер запускається але немає відео сигналу

Здрастуйте дорогі читачі мого блогу, сьогодні я вирішив написати рада, як кажуть з життя. Подзвонив мені один і каже, що вирішив почистити комп'ютер від пилу, зняв кришку, здув пил і назад все зібрав.

Подзвонив мені один і каже, що вирішив почистити комп'ютер від пилу, зняв кришку, здув пил і назад все зібрав

Але коли він запустив комп'ютер, той не включився, точніше комп'ютер включився, вентилятори загули, діоди замиготіли, але ось відеосигналу не було, як ніби монітор був відключений. Я відразу подумав, що справа в моніторі або в відео карті, але заміна монітора не допомогла, а інтегрована відеокарта в комп'ютері теж не працювала.

Я чомусь подумав, що проблема саме в залозі, так як ситуація дійсно цікава. Ну не запускається комп'ютер зовсім, це інша справа, а тут все начебто працює, але зображення немає. А вилікувалася ця проблема зовсім вже банальним способом, а саме скиданням налаштувань БІОСа . З'явилася така ідея, я якщо чесно не думав, що це допоможе, але все ж варто було спробувати. Скинути налаштування БІОС зовсім не складно, зробити це можна мінімум двома способами:

[NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , МФУ , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси

1. Знайти на материнській платі спеціальні контакти (дивіться в інструкції) і замкнути їх;

2. І другий спосіб це витягнути хвилин на десять батарейку, яка знаходиться на материнській платі.

Пам'ятайте, що коли будете робити ці дії, то комп'ютер повинен бути обов'язково відключений від живлення.

Друг витягнув на десять хвилин батарейку, після чого всі встановив назад, а потім запустив комп'ютер, і тут сталося диво, по монітору побігли білі букви і все запрацювало. Ось може бути така на перший погляд серйозна проблема, і такий простий спосіб розв'язати цю проблему. Сподіваюся, моя стаття Вам допомогла. хай щастить

Дополнительная информация

rss
Карта