Комп'ютер вимикається сам по собі

Привіт друзі, згадав, як у мене була проблема, коли комп'ютер вимикався сам по собі. Просто працюєш, а він вимикається, але вимикається не так що раз і потух, а як зазвичай, тобто йде завершення роботи, як ніби натиснув на вимикання.

завершення роботи,

Причому певній залежності від чогось таких виключень я не помічав. Швидко мені це набридло, і я почав шукати проблему. Проблеми в залозі можна було виключати відразу, так як виключення проходило як годиться. Були думки про віруси, хіба мало всякої драні є, може прикол який.

[NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , МФУ , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси

Тоді я ще не сильно розбирався в комп'ютерах, працював на Windows XP, і була у мене клавіатура, на якій була кнопка завершення роботи. Як виявилося в ній і ховалася моя проблема, вона була дуже чутлива, і будь-яка, навіть незначна вібрація клавіатури закінчувалася вимиканням комп'ютера, ось такий прикол. Так само можливо випадкове натискання на цю кнопку, що так само закінчується вимиканням комп'ютера.

Все вирішилося відключенням цієї кнопки, точніше функції виключення комп'ютера, яка була прив'язана до цієї кнопки.

Зараз покажу як відключити, або змінити дію після натискання кнопки живлення в Windows 7.

Зайдіть в "Пуск", "Панель управління" і виберіть "Електроживлення".

У вікні, перейдіть на вкладку (зліва) "Дії кнопок харчування".

Навпаки: "При натисканні кнопки харчування" виберіть "Дія не потрібно" і натисніть кнопку "Зберегти зміни".

Після відключення цієї кнопки Після відключення цієї кнопки. проблема з вимкненням комп'ютера пропала. так що, якщо у вас комп'ютер вимикається з незрозумілих причин, і вимикається як годиться, то подивіться чи є на вашій клавіатурі кнопка виключення живлення, і якщо є, то вимкніть її, як я показав вище. Успіхів!