Комп'ютер не бачить зовнішній жорсткий диск

  1. Зовнішній жорсткий диск при вході
  2. Пристрій упізнано, але не відображається

Виникають ситуації, коли катастрофічно не вистачає місця на жорсткому диску. Для користувачів ПК проблему можна вирішити самостійною установкою другого вінчестера в системний блок, але якщо ви є власником ноутбука, то для заміни носія доведеться звертатися в сервісний центр. Одним з варіантів виходу з подібної ситуації є придбання зовнішнього жорсткого диска.

Одним з варіантів виходу з подібної ситуації є придбання зовнішнього жорсткого диска

Це дуже корисний пристрій для зберігання і обміну даними між ПК, з пристойним обсягом до декількох терабайт і розміром в смартфон. Але і як будь-який електронний пристрій не застраховане від помилок і несправностей. Користувач стикається з ситуацією, коли при підключенні комп'ютер не бачить зовнішній жорсткий диск.

Зовнішній жорсткий диск при вході

Найчастіше при підключенні до комп'ютера виникає помилка, що операційна система Windows не може впізнати USB-пристрій і воно не працює належним чином. Чому виникає подібна ситуація?

Для початку спробуйте включити його в інший USB порт. Якщо зовнішній жорсткий накопичувач розпізнається іншим портом, проблема, швидше за все в несправності USB контролера цього порту.

Коли помилка з'являється і при приєднанні до іншого порту, слід перевірити на іншому комп'ютері. Якщо інший ПК бачить знімний накопичувач, слід перевірити, чи в Біосе підтримка USB.

Можливо виникли проблеми з драйверами. Слід перевірити «справність» драйверів в «Диспетчері пристроїв», в який можна потрапити з «Панелі управління». Зайдіть на вкладку "Дискові пристрої" і подивіться не відображається чи проти знімного накопичувача знак оклику в жовтому трикутнику. Якщо так, пробуємо оновити драйвер. Спочатку видаліть драйвер знімного накопичувача клікнувши правою кнопкою миші на пункт «Видалити» у спливаючому меню. Вимкніть і приблизно через хвилину назад включите пристрій в USB порт. Драйвер повинен автоматично визначиться.

Якщо вищевказані дії не принесли очікуваного результат, значить операційна система Windows не може правильно визначити драйвера для зовнішнього накопичувача. В такому випадку, завантажте їх з офіційного сайту. Якщо у вас новий зовнішній жорсткий диск, то драйвера повинні бути на ньому записані. Вийміть їх на іншому комп'ютері, який успішно розпізнає пристрій.

Іноді комп'ютер не бачить знімний носій через брак харчування. Така проблема з'являється, коли ви використовуєте USB розгалужувач, на який вже підключені декілька пристроїв. Спробуйте підключити його безпосередньо до порту. Деякі зовнішні накопичувачі мають два роз'єми, потрібно підключати обидва, хоча на другому комп'ютері знімний носій може без проблем працювати на одному.

Іноді через брак харчування пристрій не розпізнає при підключенні до передніх USB портів, повторно під'єднайте його на задній порт. Трапляються ситуації, коли при складанні комп'ютера були підключені передні порти.

Комп'ютер не бачить зовнішній жорсткий диск через механічні поломок самого пристрою або при обривах в сполучному кабелі. Якщо кабель можна поміняти самостійно, то при механічних поломки обов'язково слід звертатися в сервісний центр.

Пристрій упізнано, але не відображається

Іноді після підключення зовнішнього накопичувача в треї з'являється значок, система його бачить, але він не відображається на вкладці «Мій комп'ютер» або у файловому менеджері. Чому так відбувається? Ця ситуація досить часто зустрічається, якщо вінчестер «подроблен» на локальні диски. Windows може привласнити зовнішнього пристрою вже наявну букву локального диска.

Виправити букву ви зможете на вкладці «Управління дисками» в розділі «Керування комп'ютером», який в свою чергу можна викликати з командного рядка командою compmgmt.msc.

Натисніть правою клавішею миші на прямокутник з назвою зовнішнього жорсткого диска і в випадаючому меню клікніть на пункт «Змінити букву диска або шлях до диска». Система відобразити всі «незайняті» букви, можете вибрати будь-яку.

Іноді знімний жорсткий накопичувач не відображається на вкладці «Мій комп'ютер» тому що, він не відформатований. Для цього, на вкладці «Управління дисками» клікніть на ньому правою кнопкою миші і в випадаючому меню виберіть пункт «Форматування».

Чому виникає подібна ситуація?
Чому так відбувається?

Дополнительная информация

rss
Карта