Комп'ютерна графіка: векторний графічний редактор Inkscape (ДИСТАНЦІЙНО)

ГАУ ДПО РК «Карельський інститут розвитку освіти» відповідно до Плану-проспектом курсових заходів на 2019 рік оголошує набір на курси підвищення кваліфікації за програмою «Комп'ютерна графіка: векторний графічний редактор Inkscape» тривалістю навчання 24 години ГАУ ДПО РК «Карельський інститут розвитку освіти» відповідно до Плану-проспектом курсових заходів на 2019 рік оголошує набір на курси підвищення кваліфікації за програмою «Комп'ютерна графіка: векторний графічний редактор Inkscape» тривалістю навчання 24 години.

Навчання проводиться заочно із застосуванням дистанційних технологій.

Терміни проведення курсів: постійно діючі. Навчання слухачів починається після подачі заявки та оплати навчання.


Категорія слухачів: педагогічні працівники освітніх організацій Республіки Карелія і Російської Федерації, які мають досвід роботи з ІКТ в межах базових можливостей офісних програм і роботи в мережі Інтернет.
Inkscape є вільно поширюваним повнофункціональним графічним редактором для створення і редагування векторної графіки. Одним з головних пріоритетів Inkscape є послідовність інтерфейсу і зручність використання. Програма не тільки проста у використанні, але і багатофункціональна, її можливості допоможуть вирішити велику кількість завдань, а що б зрозуміти що з себе представляє Inkscape, потрібно просто встановити, запустити і спробувати щось зробити.

В рамках даного курсу слухачі:

  • познайомляться з видами комп'ютерної графіки;
  • cкачать і встановлять безкоштовно поширювану повнофункціональну програму для створення і обробки графічних об'єктів - векторний редактор Inkscape (безкоштовний аналог графічного пакета Corel Draw);
  • освоять основи роботи в програмі Inkscape;
  • отримають уявлення про прийоми роботи з різними інструментами графічного редактора;
  • матимуть досвід самостійної розробки і редагування зображень засобами Inkscape;
  • підготують дидактичні матеріали засобами комп'ютерної графіки.

Вартість навчання 1 слухача становить: для фізичних осіб - 2600 рублів, для юридичних осіб - 3300 рублів.

За умови успішної підсумкової атестації слухачам видається посвідчення встановленого зразка про підвищення кваліфікації в обсязі 24 годин.

Оплата проводиться до початку курсів за безготівковим або готівковим розрахунком.

Заявка на курси направляється в ГАУ ДПО РК «Карельський інститут розвитку освіти» тільки через електронний реєстратор (див. Нижче «Реєстрація на захід»).

Довідки за телефонами +79814001860 (Петрова Галина Анатоліївна, e-mail організатора: [email protected] )

Дополнительная информация

rss
Карта